foe_and_pl_b1_480x320
God of Gods

Oasis Games to twórcy wyśmienitych gier przeglądarkowych i mobilnych, głównie z gatunku RPG i MMO. Do ich dzieł zaliczyć można First Blood, Naruto Online oraz Chaos Angel. Teraz dostajemy kolejną grę od tego studia. Warto w nią zagrać? Oczywiście! Tym bardziej, że jest w 100 procentach darmowa i bardzo grywalna.

Kilka słów wstępu o grze

God of Gods to gra, która przeniesie graczy do bajkowego i tajemniczego świata fantasy, w którym przyjdzie im walczyć z ciemnymi mocami. Z kim tak dokładnie? O tym już będziecie musieli przekonać się sami. Możecie być jednak pewni, że nie zabraknie w grze demonów, wiedźm i innych mitycznych stworzeń. Wcielicie się w potomka jednego z bogów, który będzie musiał udowodnić swoją wartość.

grafika w grze

Jak to zrobić? Wystarczy założyć darmowe konto, co trwa kilka sekund, lub zalogować się do świata gry za pomocą portali społecznościowych i już można wrzucić się w wir przygody. To gra przeglądarkowa więc nie wymaga nawet instalacji! Wielkim plusem jest to, że God of Gods został całkowicie spolonizowany. Trzeba też dodać, że tłumacze się postarali, nie zobaczymy tutaj błędów, ani braku polskich znaków .

Oasis Games to solidne studio, które przyłożyło się do swojej nowej produkcji. W efekcie dostajemy niezwykle dopracowaną grę. Na słowa uznania zasługuje oprawa. Dostajemy połączenie grafiki 3D z 2D. Nasze postacie i niektóre elementy świata są całkowicie trójwymiarowe, ale poruszamy się po izometrycznych, dwuwymiarowych lokacjach. Nie byle jakich jednak, wszystko jest tutaj dopracowane w każdym calu. Nie inaczej jest z muzyką, ta rewelacyjnie komponuje się z tym co widzimy na ekranie.

Mechanika gry

Zaczynamy skromnie, ale szybko okaże się, że gra ma nam sporo do zaoferowania. Poziomy doświadczenia zdobywa się szybko, w miarę pokonywania nowych wrogów oraz za wykonywanie zadań. Niektóre z nich są bardzo wymagające i na ich zakończenie będziemy potrzebować wielu godzin, inne są bardzo proste i przyjemne. Mechanika gry nie odbiega od innych MMORPG.
Na uwagę zasługuje jednak system walki, który jest nowatorski. Do walki wystawiamy naszego żywiołaka, który dysponuje unikalnymi możliwościami opartymi o wszystkie elementy natury.

walka w god of gods

Walcz o chwałę, a z pewnością pokonasz nie tylko najpotężniejsze demony, ale także innych graczy. God of Gods jest jedną z najlepszych gier tego typu ostatnich miesięcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*