foe_and_pl_b1_480x320
Islanderz

Przenieś się w świat, gdzie najważniejsza jest flota. Świat, gdzie lądów prawie nie ma, a kto panuje na morzach ten panuje nad całym światem. Gra przenosi nas do XXI wieku, kiedy pokrywa lodowa zmniejszyła się tak, że większość lądów przestała istnieć. Na świecie pozostały trzy narody walczące o rywalizujące i wpływy. Dołącz do jednego z nich, a może uda Ci się zapanować nad całym światem. To ty zostaniesz królem i to ty będziesz dyktował warunki.

Jak grać?

Wybieramy jeden z trzech dostępnych narodów. W zależności od tego, na kogo się zdecydujemy wybieramy drogę rozwoju naszego świata. Jeśli chcemy walczyć i zdobywać coraz więcej terenów wybieramy Praderian posiadających najlepsze i najszybsze okręty w ówczesnym świecie. W przypadku narodu zwanego Concordianie mamy zróżnicowanie pomiędzy rozwojem i wojną. Naród ten ma wojsko i obronę na takim poziomie, żeby zapewnić swoim obywatelom bezpieczeństwo. Z kolei Arcsianie, to naród niezainteresowany wojnami. Chce pogłębiać swoją wiedzę i nic innego go nie interesuje. Paradoksalnie, to właśnie na ich wyspach znajduje się najwięcej cennych surowców, które chętnie zdobyliby gracze rywalizujący o tytuł najlepszego z najlepszych. Na szczęście dla Arcsianie posiadają bardzo rozbudowany i śmiercionośny system fortyfikacji.

osada islanderz

Rozwojowa gra

Jest, to gra bardzo dobrze wpływająca na rozwój gracza. Trzeba wiedzieć, jak prowadzić wojny, rozbudowywać miasta, ale również, w jaki sposób negocjować ze swoimi wrogami. Sojusze są potrzebne w walkach z innymi potężniejszymi od siebie. Zachowanie równowagi i prowadzenie swojej nacji nie jest łatwym zadaniem, ale zostanie królem świata będzie na pewno przyjemnym doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*