foe_and_pl_b1_480x320
Zmierzch Bogów

Zmierzch Bogów to zupełnie nowa gra przeglądarkowa z gatunku MMORPG, która ma wielkie zadatki na prawdziwy hit! Z jednej strony fani gatunku znajdą tutaj wiele elementów charakterystycznych dla MMORPG, z drugiej zaś strony, mogą liczyć na wiele nowości. Ta gra to prawdziwy majstersztyk, który zachwyci nawet graczy, omijających gry RPG szerokim łukiem. Tym bardziej, że zagrać w nią można zupełnie za darmo!

Dlaczego warto zagrać w Zmierzch Bogów?

W Zmierzchu Bogów przyjdzie nam się wcielić w rolę wygnańca z nieba, który musi odzyskać swoją pozycję pośród starożytnych bóstw. Każdy pokonany na naszej drodze przeciwnik da nam dodatkowe moce. Szczególnie pokonani bogowie, w tym Ares, Thor, Zeus i Hades. Każdy pokonany wróg otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości.

zmierz-bogow-miasta

To jednak nie koniec. Zmierzch Bogów zachwyca piękną oprawą i niepowtarzalnym klimatem starożytnej Grecji. Terenem naszych zmagań jest kolorowy i baśniowy świat oraz bezkresny kosmos. Zmierzch Bogów to wybuchowa mieszanka fantasy i fantastyki naukowej. W grze przyjdzie nam jednocześnie korzystać z magicznych zdolności, broni oraz korzystać ze zdobyczy nowoczesnej technologii, takich jak na przykład statki kosmiczne. Jeśli marzyłeś kiedyś o walce z potężnym smokiem, siedząc za sterami statku powietrznego, to idealna gra dla Ciebie!

zmierz-bogow-update

Grę wyróżnia między innymi:

  • Niepowtarzalny klimat łączący fantastykę naukową i mitologię,
  • Otwarty tryb PvP.
  • Ogromny, kolorowy świat… i kosmos.
  • Nowatorski system rozwoju postaci i walki.
  • A to tylko niektóre z powodów, dla których warto zagrać w Zmierzch Bogów. Wymieniać można jeszcze sporo.

zmierzch-bogow-wierzchowiec

Wybierz swoją klasę

Jedną z największych zalet Zmierzchu Bogów jest bogaty wybór klas postaci. Ich liczba dorównuje nawet największym, płatnym tytułom z tego gatunku. W grze możemy wcielić się w:

  • Wojownika, którego największymi atutami są: walka wręcz, wysoki atak i pochłanianie obrażeń. Posiada takie umiejętności jak: Cięcie Półksiężyca, Porażenie, Heroiczny Skok oraz Kamienne Kolce. Zadaniem tej klasy jest walka na pierwszej linii i masakrowanie wrogów za pomocą swojej siły. Dzięki swoim umiejętnością, może też chronić pozostałych członków drużyny.
  • Łucznika, którego największymi atutami są: walka na dystans, szybki atak i wysoka szansa na trafienie krytyczne. Wcielając się w tę klasę będziemy mieć dostęp do unikalnych umiejętności, tak jak na przykład: Salwa, Rzut Glewią, Wybuchowa Pułapka, oraz Grad Strzał. Łucznik walczy na odległość. Może z oddali zadawać obrażenia w krótkim czasie. Łucznicy są stworzeni do walki. Potrafią zadać ogromne obrażenia z dystansu w bardzo krótkim czasie.
  • Maga, który specjalizuje się w walce z dystansu oraz posiada takie cechy jak wysoki atak i wysokie obrażenia obszarowe. Jego umiejętności to: Odłamki Lodu, Nova Mrozu, Kula Mrozu i Deszcz Gwiazd. Mag powala wrogów i leczy drużynę za mocą magii żywiołów. Może też kontrolować przeciwników.

Zaloguj się do gry już dziś. Zmień bieg historii i stań się najpotężniejszy ze wszystkich. Zmierzch Bogów to wspaniała gra przeglądarkowa, w którą wręcz trzeba zagrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*