foe_and_pl_b1_480x320
Dragon Knight

Dragon Knight to działająca w przeglądarce gra MMORPG osadzona w interesującym świecie fantasy, w którym znajdziemy niezliczone rzesze magicznych postaci, jak również prawdziwe smoki. Tytuł został stworzony przez wywodzące się z Turcji studio Sala Game.

Przemierzaj magiczny świat Dragon Knight

Cechą charakterystyczną Dragon Knight jest świat fantasy z krwi i kości. Znajdziemy w nim zarówno magiczne, tajemnicze krainy, jak i rozległe połacie zielonych lasów, na krańcu których majestatycznie górują wysokie zamczyska. W każdej z tych lokacji czekają na nas hordy przeciwników, interesujące zadania do wykonania i towarzysze, których możemy przyłączyć do własnej drużyny.

stwórz niepokonaną armię

Fabuła Dragon Knight toczy się początkowo wokół zaginionej księżniczki. Zadaniem bohatera, w którego mamy przyjemność się wcielić, jest jej odnalezienie i uratowanie z rąk oprawców. Wraz z postępami w grze do głównej historii dołączają kolejne wątki, a fabuła robi się znacznie bardziej skomplikowana. Właśnie tym Dragon Knight wyróżnia się na tle konkurencji – twórcy wiele uwagi poświęcili ciekawej i wciągającej opowieści.

Rozwijaj bohatera i zdobywaj chwałę

Dragon Knight umożliwia nam wybranie jednej z dwóch klas postaci. Gracze mogą zostać magiem, który wraz z zebranym doświadczeniem będzie zgłębiał coraz to bardziej potężne zaklęcia i uroki. Osoby preferujące bardziej bezpośredni styl walki powinni skłonić się ku wojownikowi, który polega na własnej sile oraz umiejętności wymachiwania mieczem i tarczą. Każdym z bohaterów gra się zupełnie inaczej, przez co Dragon Knight stawia przed nami zupełnie inne wyzwania.

walka turowa w dragon knight

Walka w grze odbywa się w trybie turowym. Każdy z graczy ma zatem czas na zastanowienie się nad kolejnym ruchem. Lokacje, na których odbywają się potyczki, charakteryzują się dbałością o szczegóły i oddają klimat terenu, na jakim obecnie przebywamy.

Bierz w niewolę swoich wrogów

Dość unikatową opcją w Dragon Knight jest możliwość brania w niewolę swoich przeciwników. Miecz ma jednak dwa ostrza, dlatego też sami możemy zostać pojmani przez wrogów. W takim przypadku inni mogą ruszyć nam z pomocą.

W grze dostępne są również różnego rodzaju eventy, które za wykonanie odpowiednich czynności, premiują nas dodatkowym doświadczeniem oraz unikatowymi nagrodami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*