foe_and_pl_b1_480x320
Dragon Knight

Dragon Knight to działająca w przeglądarce gra MMORPG osadzona w interesującym świecie fantasy, w którym znajdziemy niezliczone rzesze magicznych postaci, jak również prawdziwe smoki. Tytuł został stworzony przez wywodzące się z Turcji studio Sala Game.

Przemierzaj magiczny świat Dragon Knight

Cechą charakterystyczną Dragon Knight jest świat fantasy z krwi i kości. Znajdziemy w nim zarówno magiczne, tajemnicze krainy, jak i rozległe połacie zielonych lasów, na krańcu których majestatycznie górują wysokie zamczyska. W każdej z tych lokacji czekają na nas hordy przeciwników, interesujące zadania do wykonania i towarzysze, których możemy przyłączyć do własnej drużyny.

stwórz niepokonaną armię

Fabuła Dragon Knight toczy się początkowo wokół zaginionej księżniczki. Zadaniem bohatera, w którego mamy przyjemność się wcielić, jest jej odnalezienie i uratowanie z rąk oprawców. Wraz z postępami w grze do głównej historii dołączają kolejne wątki, a fabuła robi się znacznie bardziej skomplikowana. Właśnie tym Dragon Knight wyróżnia się na tle konkurencji – twórcy wiele uwagi poświęcili ciekawej i wciągającej opowieści.

Rozwijaj bohatera i zdobywaj chwałę

Dragon Knight umożliwia nam wybranie jednej z dwóch klas postaci. Gracze mogą zostać magiem, który wraz z zebranym doświadczeniem będzie zgłębiał coraz to bardziej potężne zaklęcia i uroki. Osoby preferujące bardziej bezpośredni styl walki powinni skłonić się ku wojownikowi, który polega na własnej sile oraz umiejętności wymachiwania mieczem i tarczą. Każdym z bohaterów gra się zupełnie inaczej, przez co Dragon Knight stawia przed nami zupełnie inne wyzwania.

walka turowa w dragon knight

Walka w grze odbywa się w trybie turowym. Każdy z graczy ma zatem czas na zastanowienie się nad kolejnym ruchem. Lokacje, na których odbywają się potyczki, charakteryzują się dbałością o szczegóły i oddają klimat terenu, na jakim obecnie przebywamy.

Bierz w niewolę swoich wrogów

Dość unikatową opcją w Dragon Knight jest możliwość brania w niewolę swoich przeciwników. Miecz ma jednak dwa ostrza, dlatego też sami możemy zostać pojmani przez wrogów. W takim przypadku inni mogą ruszyć nam z pomocą.

W grze dostępne są również różnego rodzaju eventy, które za wykonanie odpowiednich czynności, premiują nas dodatkowym doświadczeniem oraz unikatowymi nagrodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*