foe_and_pl_b1_480x320
Dragomon Hunter

Dragomon Hunter to azjatycka gra MMORPG inspirowana na niezwykle popularnych Pokemonach. Gracze mogą nie tylko rozwijać swoją postać, ale również zbierać różnorodne Dragomony.

Złap je wszystkie!

Dragomon Hunter został osadzony w charakterystycznym świecie fantasy – Wyverii. Jest on zamieszkiwany przez potwory, określane jako Dragomony. To właśnie one stanowią główny element gry. Twórcy zaimplementowali ponad 100 gatunków sympatycznych stworków. Każdego z nich można oswoić i przyłączyć do własnej drużyny. Nim to jednak nastąpi, bestię należy pokonać w boju.

Dragomony można podzielić na kilka gatunków. Niektóre z nich są mięsożercami i rzucają się na każdą napotkaną przez siebie postać, inne preferują rośliny i nie zwracają na nas uwagi. Ich cechy charakterystyczne sprawiają, że każdego Dragomona można wykorzystywać do innych celów. Jedne lepiej będą nadawać się do walki, a drugie np. do eksploracji.

Stwórz własnego herosa

Dragomon Hunter pozwala wcielić się w jedną z czterech klas postaci – najemnika, zwiadowcę, maga lub kleryka. Każdy archetyp różni się nie tylko statystykami, ale również preferowanym sposobem walki.

Najemnik to typowy wojownik, który robi użytek z broni białej. Lubuje się w wielkich toporach i mieczach. Zawsze można go spotkać w samym sercu walki. Zwiadowcy polegają przede wszystkim na własnej szybkości i zwinności, dzierżąc dwa miecze lub strzelając z bezpiecznej odległości ze strzelby. Specjalizują się w zadawaniu dużych obrażeń jednej postaci.

Magowie znajdują się na zupełnie przeciwnym biegunie. Zamiast bezpośredniej walki, preferują rzucanie zaklęć z bezpiecznej odległości. Polegają na mocy żywiołów, zsyłając na przeciwników ich niszczycielską siłę. Uzupełnieniem kompanii jest kleryk, który leczy swoich kompanów i daje im dodatkową ochronę. Nie stroni również od potężnego uderzenia młotem.

Poznaj egzotyczny świat

Wyveria ma do zaoferowania wiele egzotycznych widoków. Gracze będą przemierzać zarówno piaszczyste plaże, jak i zaśnieżone wierzchołki gór, na czubku których mieszkają śmiercionośne smoki.

Stylistyka gry została utrzymana w charakterystycznych azjatyckich klimatach. Dominują tu żywe kolory i postacie, które na myśl przywodzą anime. Fani MMORPG od razu poczują się tu jak w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*