foe_and_pl_b1_480x320
Tanki Online

Tanki Online to przeglądarkowa gra akcji przedstawiająca pancerne bitwy czołgów. Gracze biorą udział w szybkich potyczkach, rywalizując z żywymi przeciwnikami.

Tanki Online to ciekawa propozycja dla fanów pancernych bestii. W grze obejmujemy kontrolę nad czołgiem, by podczas potyczek zmagać się z przeciwnikami, rozwijać własną karierę i zdobywać sławę.

gra czołgi online

Kariera czołgisty w Tanki Online

Karierę rozpoczynamy jako niedoświadczony czołgista. Wraz z kolejnymi potyczkami nabieramy coraz więcej doświadczenia i zdobywane cenne pieniądze. Te ostatnie można wydać na ulepszenia naszej pancernej bestii. Gracze mają do wyboru różne rodzaje nadwozia czy też wieżyczki. Dzięki temu dostosują swój czołg do własnych preferencji, przekształcając go w zwinnego zwiadowcę lub potężną bestię o grubym pancerzu. Kolejne, coraz to potężniejsze elementy czołgu są odblokowywane wraz ze zdobywaniem wyższych rang.

Cel, pal!

W Tanki Online dostępnych jest kilka charakterystycznych trybów gry. Gracze mogą brać udział w klasycznym Deathmatchu, jak również w drużynowym Deathmatchu. Dla osób poszukujących nieco więcej taktyki twórcy przygotowali Capture the Flag, czyli dobrze znaną walkę o flagi oraz Control Points – przejmowanie wyznaczonych punktów na mapie.

tanki online gra

Pomimo uproszczonej grafiki w grze uświadczymy podstawowe zasady fizyki. Dzięki temu sterowanie czołgiem nie będzie należeć do najłatwiejszych, a gracz będzie musiał kontrolować teren, po którym jedzie. Jeden nieostrożny ruch i wpadnie w dziurę, z której nie będzie już wyjazdu.

Rozwój przede wszystkim

Tanki Online polegają na ciągłym rozwoju i odpowiednim dobieraniu wyposażenia. Każdy element – czy to działo, czy gąsienica, czy też inne fragmenty naszego pojazdu, posiadają aż cztery poziomy rozwoju. Z oczywistych względów wykupienie każdego z nich jest coraz droższe. To właśnie różnorodność jest główną siłą napędową tej gry.

modyfikacje czołgu

Tanki Online pomimo grafiki 3D, do poprawnego działania nie wymagają zaawansowanej specyfikacji sprzętowej. Grę można uruchomić bezpośrednio w przeglądarce, tak więc zagramy praktycznie na każdym komputerze.

3 komentarze

 1. Ta gra jest na prawdę spoko, gram w nią od rana i nie mogę przestać 😀
  Zabawa bardzo wciąga i do tego tej gry nie trzeba instalować na kompie, ponieważ działa ona na przeglądarce.

  Odpowiedz
 2. gra jest super

  Odpowiedz
 3. Gra wciąga, ale szkoda że nie ma lepszej grafiki;/ polecam bo jest na przeglądarkę

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*