foe_and_pl_b1_480x320
Zew Smoka 2

Rosyjska firma 101xp wypuściła drugą część wielkiego hitu Zew Smoka. Gra zdobyła wiele bardzo dobrych recenzji i jest bardzo popularna w śród graczy na całym świecie. Druga część jest ulepszona i dodanych jest wiele elementów jeszcze bardziej zachęcających do sprawdzenia tej pozycji.

Wybór postaci w Zew Smoka 2

Do wyboru mamy trzy rodzaje postaci: mag, wojownik i zabójca. Każda z postaci idealnie stworzona do swojej roli. Gracz sam musi zdecydować, jaka postać będzie jego ulubioną i, z kim najbardziej się identyfikuje.

Grafika i dźwięk

Twórcy gry Zew Smoka 2 dopracowali wszystko w najmniejszym szczególe. Gracz będzie zadowolony z efektów wizualnych oraz z bardzo dobrej grafiki. Realistyczne dźwięki podczas walki pozwalają poczuć ten niesamowity klimat jeszcze bardziej.

zew smoka 2

Zadania w grze

Wykonywanie setek misji, to nasze główne zadanie. To od ich powodzenia będzie zależało zdobywane przez nas doświadczenie. Bardzo ważna w grze jest komunikacja z innymi graczami. Może, to się przydać w walce z bossami, kiedy zjednoczymy nasze wszystkie siły. Naszymi wrogami będą potwory, demony i oczywiście smoki. Ze smokami będziemy się przyjaźnić, jak i z nimi walczyć. Oswojony smok daje nam bardzo dużo siły, którą będzie można wykorzystać z walce z potworami.

Nie jest łatwo stworzyć sequel bardzo znanej i lubianej gry, ale w tym przypadku, to się udało. Gra jest bardzo dynamiczna i gracze nigdy się nią nie znudzą. Grać można na wiele sposobów, ale cel jest jeden być, jak najlepszym i doskonalić wszystkie swoje umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*