foe_and_pl_b1_480x320
Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic to darmowa gra MMORPG rozgrywająca się w popularnym świecie Gwiezdnych wojen. Gracze mogą się wcielić w jedną z ośmiu klas postaci i eksplorować znane planety.

Jasna czy ciemna strona mocy?

Star Wars: The Old Republic jest duchowym spadkobiercą Knights of the Old Republic i rozgrywa się około 300-400 lat po wydarzeniach ze wspomnianej gry. Jednocześnie rozgrywka jest osadzona około 4 tysiące lat przed historią opowiedzianą w dwóch filmowych trylogiach.

gra gwiezdne wojny online

Główny wątek fabularny skupia się wokół walki rycerzy Jedi z członkami Imperium Sithów. Gracze mogą się opowiedzieć zarówno po jasnej, jak i ciemnej stronie mocy.

To, co wyróżnia The Old Republic na tle innych gier MMO, to rozbudowana narracja i wciągająca fabuła. Twórcy przygotowali wiele interesujących misji, które mają ciekawe podłoże fabularne. Co więcej, w grze występują wieloosobowe dialogi, o których decydują wszyscy członkowie drużyny.

8 klas postaci

The Old Republic umożliwia wcielenie się w jedną z ośmiu klas postaci – po cztery na każdą stronę konfliktu. W przypadku Republiki mamy do wyboru rycerza Jedi, Jedi Consular, Przemytnika oraz Żołnierza. Opowiadając się za ciemną stroną mocy otrzymujemy do dyspozycji Wojownika Sithów, Inkwizytora Sithów, Łowcę Nagród oraz Imperialnego Agenta. Każda z klas postaci charakteryzuje się odmiennym stylem walki.

postać z gwiezdnych wojen

W trakcie rozgrywki do naszego zespołu dołączyć mogą postacie sterowane przez sztuczną inteligencję. Każda z nich ma swoje sympatie i antypatie i będzie walczyć po naszej stronie wyłącznie wtedy, gdy nasze czyny będą jej odpowiadać.

Poznaj wspaniały świat

Mocną stroną The Old Republic jest umiejscowienie w świecie Gwiezdnych wojen. Dzięki temu zwiedzimy wiele ikonicznych planet, takich jak Coruscant, Tython czy Korriban, a także poznamy zupełnie nowe, nieobecne na ekranach kin. Niektóre z nich są siedliskiem dla jednej z frakcji, na innych natomiast trwa zażarta walka o dominację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*