foe_and_pl_b1_480x320
Sparta: War of Empires

Darmowa gra, której akcja toczy się w czasach antycznych. To czas, kiedy Sparta walczy z armią Kserksesa. Masz na tyle siły i odwagi żeby przeciwstawić się perskiej armii i przejść do historii, jako bohater i wielki wojownik? Sprawdź się już teraz!!!

Nasza przygoda w grze zaczyna się w V wieku nasze ery. Właśnie w tym czasie greckie miasta musiały walczyć z armią Kserksesa. Walka nie jest łatwa i widać, że Grecja sobie nie radzi. Kolejne miasta upadają i nie widać dla nich ratunku. Potrzebny jest bohater i wojownik potrafiący nawiązać sojusze i pokonać silnego Kserksesa. Do pomocy będziesz miał między innymi legendarnego wojownika Leonidasa.

Sojusze w Sparta: War of Empires

Broń swoją osadę przez armią Kserksesa. Tylko dobrze prowadzona dyplomacja i współpraca z innymi graczami wraz z rozbudową swojego polis dają gwarancje sukcesu. Stworzysz silną armię będącą wstanie walczyć z każdym.

sojusze w sprata

Jeśli chcesz odnieść sukces to nastawiaj się na współpracę z innymi miastami znajdującymi się w Grecji. Potrzebujesz nawiązywać z nimi sojusze i pakty. Tylko wtedy siła Twojej osady znacząca wzrośnie, a Ty, jako jej przywódca będziesz zdolny do rekrutowania nowych jednostek wojskowych oraz budowania nowych budynków. Poznasz wiele przydatnych i potężnych umiejętności, które na polu bitwy będą nie do zastąpienia. Każdego dnia urzędnicy z Twoje miasta dostarczą Ci informacji na temat nowych traktatów. Nie wszystkie traktaty będą Ci opowiadały, ale jeśli ktoś z sojuszu prowadzi właśnie taką politykę to możesz się z nim wymieniać. Możesz również ulepszać już istniejące traktaty zwiększając swoje statystki budynków i jednostek wojska uzyskanych w momencie zawierania sojuszu.

Racjonalne zarządzanie surowcami

Sojusze to nie wszystko. Trzeba jeszcze rozbudować miasto i armię, a do tego potrzebne są surowce i materiały. Trzeba nauczyć się jak zarządzać brązem, drewnem i ziarnem. Jeśli zabraknie jednego z surowców to nasza osada stanie się słaba i możemy szybko zostać podbici przez Persów. Surowce można wydobywać, ale nie zawsze jest to możliwe, dlatego bardzo ważny jest handel z innymi miastami. Do wyboru mamy miasta sterowane przez komputer albo przez takich samych graczy jak my. Pamiętaj o tym, że nawet, jeśli ktoś jest dla Ciebie wrogiem to czasami opłaca się z nim współpracować. Najważniejszy jest cel numer jeden, czyli pokonanie armii persów.

Jedna z najlepszych strategii przeglądarkowych to Sparta: War of Empires

spartańska jednostka konnicy
Samodzielnie można walczyć, ale to nie ma sensu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do sojuszu. Każdy gracz wnosi inny wkład w sojusz. Twoje indywidulane umiejętności będą niezastąpione i na pewno przydadzą się na polu walki. Nie tylko ty chcesz zostać bohaterem Sparty, konkurencja jest duża, a zatem musisz się postarać i pokonać nie tylko Persów, ale i swoich wrogów. Sprawdzaj swoją pozycję w rankingu najlepszych przywódców.

widok miasta w sparta

Wspaniała grafika która się nie nudzi

Sparta: War of Empires to gra o bardzo rozbudowanej fabule i niesamowitej grafice. Granie w tę grę sprawia wiele radości i przyjemności. Jeśli lubisz antyczny klimat to znaleźć grę dla siebie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*