foe_and_pl_b1_480x320
Legends of Honor

Legends of Honor to typowy przedstawiciel strategicznych gier przeglądarkowych. Tytuł został stworzony przez legendarne już studio deweloperskie Goodgame, które posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu gier działających w przeglądarce. A to zwiastuje masę dobrej zabawy.

Stwórz wymarzony zamek

Legends of Honor przenosi nas do czasów średniowiecznych. Gracze wcielają się w lorda i zarządcę zamku oraz otaczających go włości. Głównym celem jest rozbudowa naszej osady, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i militarnym. W grze znajdziemy sporą ilość różnorodnych budowli, podzielonych ze względu na zastosowania. Są tu zarówno obiekty gospodarczo-ekonomiczne, jak i militarne, służące do rekrutowania nowych wojsk. Każda budowla posiada ponadto kilka poziomów rozbudowy.

zamek w legend of honor game

Podbij średniowieczny świat

Świat gry jest zamieszkały przez trzy zwalczające się frakcje. Każda z nich dąży do całkowitej dominacji nad pozostałymi. Czy przyczynisz się do jej sukcesu? Każdy gracz jest reprezentowany przez swojego bohatera, który może się poruszać po mapie świata. Dołączając do niego różnorodne oddziały wojskowe, mamy szansę odnieść zwycięstwo nad przeciwnikiem. Potyczki zawierają w sobie elementy taktyczne i wymagają od graczy podejmowania szybkich decyzji.

rozległy świat w legue of honor

Do dyspozycji użytkowników oddane są różne rodzaje wojska. Zaczynamy od zwykłych wieśniaków wyposażonych w widły. Wraz z rozwojem osady otrzymujemy dostęp do coraz to bardziej zaawansowanych wojaków – toporników, łuczników czy rycerzy.

Zostań mistrzem dyplomacji

W brutalnym, średniowiecznym świecie oprócz dużej armii liczą się także potężni sojusznicy. Dlatego też dyplomacja w Legend of Honor jest mocno rozbudowana. Gracze są zachęcani do współpracy z innymi użytkownikami i wspólnego planowania kolejnych ruchów. Dzięki temu mają szansę przechytrzyć przeciwnika i stać się postrachem okolicznych włości. Tylko od ciebie zależy, czy inni będą drżeć na twój widok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*