foe_and_pl_b1_480x320
Rise of Mythos

Rise of Mythos daje możliwość każdemu graczowi na sprawdzenie się w świecie fantasy. Można walczyć z wirtualnymi przeciwnikami jak i z innymi graczami. Do wyboru mamy jedną z czterech klas postaci. Pamiętajmy, że musimy stworzyć własną talię kart składającą się z kreatur jak i umiejętności. To, jakie mamy karty robi z nas silnych albo słabych przeciwników. Kart będzie można wykorzystać między innymi podczas kampanii single player broniąc miasta Silver Heron Ridge.

Graj za darmo

Prowadzimy naszego bohatera

Trzeba się określić, którą z czterech klas postaci chcemy prowadzić. Mamy tutaj do wyboru Wojownika, Rangera, Maga, Kapłana. Każda z postaci jest inna, posiada inną talię kart i zdolności. Jeśli znudzi nam się nasza postać to zawsze możemy ją zmienić na inną klasę. Poza kartami i zdolnościami każda z postaci różni się sposobem walki. Dla przykładu Wojownik jest bardzo dobry w ataku bezpośrednim, a Ranger używam trucizn żeby osłabić wroga.

Musimy zadbać o to żeby prowadzona przez nas postać była dobrze wyposażona. Zbierajmy hełmy, zbroje, broń i płaszcze. Im będą lepsze tym większe mamy szanse na pokonanie wymagających przeciwników.

walka w Rise of Mythos

2000 kart do wyboru

Rise of Mythos mamy do wykorzystania trzydzieści kart. Podzielone są one na dwie kategorie: kreatury i umiejętności. Gdyby zliczyć wszystkie karty to jest ich około dwóch tysięcy. Twórcy gry, co jakiś czas dokładają nowe karty, przez co rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza.

Gracz będzie musiał nauczyć się korzystać z kart. Karty umiejętności są łatwe do wykorzystania, bo zwiększają po prostu zdolności naszej postaci. Sytuacja komplikuje się w przypadku kart kreatur. Podzielone są te karty na siedem frakcji. W tym między innymi na ludzi, elfy, gobliny, ogry. Gracz ma możliwość stworzenie unikalnych talii i oczywiście zaawansowanych strategii.

Strategia

W grze poza walkami skupiamy się również na rozwoju swojego miasta. Warto zadbać o port, z którego nasi żołnierze będą atakować wroga, jak i laboratorium gdzie będzie można tworzyć nowe karty. Od mieszkańców zbieramy podatki i przeznaczamy je na rozwój naszej postaci.

Rise of Mythos to bardzo rozbudowana gra mająca do zaoferowania wiele ciekawych przygód. Skorzystajcie z tej okazji i przenieście się do tego niesamowitego świata.

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*