foe_and_pl_b1_480x320
ASTA Online

ASTA Online to gra z gatunku MMORPG, rozgrywająca się w intrygującym, orientalnym świecie fantasy. Tytuł jest dostępny za darmo.

Wojownik, łucznik, mag

Jak na typowe MMORPG przystało, gra umożliwia stworzenie własnej postaci, którą następnie będziemy dowolnie rozwijać. Gracze otrzymują do wyboru kilka archetypów – maga, łucznika, wojownika, healera oraz łotrzyka.

Rozwój postaci dokonuje się podczas wypełniania specjalnych zadań, walki z komputerowymi przeciwnikami, a także żywymi graczami. ASTA Online oferuje szereg eventów na każdej lokacji, które kończą się walką z mini-bossem.

Orientalny folklor w ASTA Online

Gra wyróżnia się jednym dość istotnym elementem – klimatem. Świat jest wzorowany na azjatyckich legendach i wierzeniach. Pełno w nim tajemniczych i intrygujących treści, które przybliżają graczom azjatycką kulturę.

postać w grze fantasy

W świecie gry dostępnych jest wiele zadań i wciągających zajęć. Oprócz zwykłych questów czy walk z mini-bossami, gracze otrzymują do dyspozycji klasyczne lochy, do których można się wybrać wraz z drużyną. Nie brakuje dziennych wyzwań, a także raidów, w których uczestniczy większa liczba użytkowników.

Razem raźniej

Zgodnie z gatunkiem MMORPG, w ASTA Online gracze mogą łączyć się w grupy, a nawet gildie, wspólnie stawiając czoła przeciwnościom losu. Organizacje mogą wypowiadać sobie wojnę i uczestniczyć w bitwach frakcyjnych. Nie brakuje typowych aren oraz klasycznego trybu PvP w otwartym świecie.

walka w asta online

Gracze mogą korzystać z rozbudowanego systemu handlu, oferując stworzone przez siebie przedmioty. W grze ważnym elementem jest bowiem crafting, pozwalający wytwarzać dobra w jednej z kilku dziedzin.

Podziwiaj piękne widoki

ASTA Online wyróżnia się na tle innych darmowych gier jeszcze jednym elementem – oprawą graficzną. Tytuł został oparty na silniku CryEngine 3, który gwarantuje doznania wizualne na najwyższym poziomie. Pod tym względem gra nie ma się czego wstydzić i spokojnie może stawać w szranki z płatnymi produkcjami. Uzupełnieniem jest znakomita oprawa dźwiękowa, z rozbudowanym soundtrackiem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*