foe_and_pl_b1_480x320
Khan Wars

Khan Was – najlepsza gra strategiczna specjalnie dla Ciebie!

Jeśli lubisz rywalizację w grach online – to trafiłeś kapitalnie! Khan Wars to właśnie gra, co posiada w sobie elementy strategiczne, jest ona jedna z najbardziej popularnych rozgrywek, jeśli chodzi o gry strategiczne na forum. Cała fabuła ma miejsce w średniowieczu, a Ty jesteś władcą jednego z dziewięciu narodów, który musisz włączyć do rozgrywki i rozpocząć proces stworzenia własnej armii! Należy poznać umiejętności każdej jednostki w grze, same postacie także są bardzo zajmujące i ciekawe. Khan Wars to darmowa gra przeglądarkowa, co nawiązuje do podobnych tytułów takich jak m.in. plemiona. Sama mechanika gry jest niemalże taka sama, różni się opakowaniem oraz poszczególnymi detalami.

W grze mamy podobne budowle jak w innych tytułach z tego typu, możemy rozwijać naszych rycerzy, a także mamy dużą mapę świata. Tym, czym chcą się odróżnić producenci z XS Software, to możliwość wyboru jednej z nacji, która w ostatecznym rozrachunku i tak ma niewielki wpływ na naszą rozgrywkę. Teraz producenci wprowadzają nowy dodatek, Blood and Glory, na który warto zwrócić uwagę.

Najnowsza aktualizacja Blood and Glory

Obecnie światło dzienne ujrzała najnowsza aktualizacja do gry Khan Wars, okupiona nazwą Blood and Glory (Krew i Chwała). Diametralnej różnicy uległa grafika, w szczególności samo miasto będzie wyglądać już zupełnie inaczej. Co więcej, zostaną wprowadzone nowe jednostki oraz zadania do wykonania w grze. Producenci chwalą się także wprowadzeniem symulacji walki, a także rozwojem strategicznego wątku gry. Khan Wars to jeden z najczęściej nagradzanych pionierów, jeśli chodzi o gry strategiczne online. Wybierasz jeden z dziewięciu narodów i rozwijasz swoje postacie, umiejętności i siłę armii – to najlepsze forum dla graczy miłujących się w logicznych i strategicznych.

Nasza gra polega na wieloosobowej rozgrywce, która utrzymana jest w klimacie średniowiecznym. Dzięki progresowi w rozgrywce będziesz stawiał kolejne budynki, dzięki temu zwiększysz liczbę mieszkańców Twojego miasta. Jako władca zamku, który należy do konkretnej nacji, będziesz nosił swój tytuł, odpowiedni dla konkretnej kultury. Khan Wars to jedna z najlepszych gier wszech czasów!

Khan Wars – dziewięć nacji i jeden gracz!

Decyzję o dołączeniu do konkretnej nacji podejmujesz już na samym początku gry. Tylko od XS Software możesz otrzymać pakiet najlepszych gier strategicznych! Po tym, kiedy już wdrożysz się do gry, musisz opanować wiele ważnych umiejętności oraz poznać wszystkie zasady gry. To średniowieczna, piękna gra i strategia dostępna całkowicie za darmo. W rozgrywce, aby przeżyć i rozwijać się, musisz zbierać wiele surowców, takich jak rudy złota, żelaza – zbieractwo wielu nowych przedmiotów da Ci ogromną szansę na rozwój.

Dopiero, kiedy będziesz miał już wystarczającą ilość surowców, będziesz,mógł stawiać kolejne budynki i pokonywać pozostałych graczy! Jeśli chodzi o Wars Khan, to dzięki jej strategicznym możliwościom, będziesz czuł się jak na prawdziwym polu bitwy, a wszystkie Twoje jednostki będą mogły mieć przydzielone zadania! Zbieraj rudy złota, żelaza i wiele innych ciekawych surowców – sprawdź, jak wiele możesz zyskać w tej rozgrywce! Wars Khan oferuje bardzo standardowy model ekonomiczny, gdzie w obrębie Twojego miasta poddani będą gromadzić zasoby złota, żelaza, drewna i pożywienia. Koniecznie już dziś zarejestruj się do Khan Wars!

Gra o na XS Software – Khan Wars dla wszystkich, wymagających graczy!

Rozgrywka nie wymaga żadnych opłat – możesz zagrać w nią całkowicie za darmo! Tempo zdobywania materiałów i żywności postępuje wraz z czasem grania czy rozwoju postaci, kiedy osiągniesz zadowalające tempo pracy, przejdziesz do rozwoju w kwestii technologii i progresu militarnego, co zwiększa szansę udanej rozgrywki i odpowiedniego zaopatrzenia. Khan Wars należy do gier, które polegają nie tylko na samej strategii, lecz również na rozbudowie i rozwoju miasta.

Progres wojska, także wymaga bardzo dużo zaangażowania każdej z jednostek w rozgrywce. Musisz dobrze się zastanowić, jakie oddziały i specjalizacje mają przyjąć Twoi żołnierze – rozpracowując dokładnie każdy szczegół pod względem strategicznym, będziesz mógł wykonywać bardzo dużo manewrów taktycznych, i dodatkowo zwiększysz swoją możliwość samodzielnego ustawiania całej swojej armii w odpowiedni szyk bojowy. Wybierz Khan Wars i ciesz się długimi godzinami wyjątkowej i fascynującej zabawy!

Khan Wars – najlepszą grą strategiczną!

Jeśli szukasz sztandarowych gier, to Khan Wars jest właśnie dla Ciebie! Najlepszym aspektem w całej rozgrywce, jest to, że kontrolujesz naprawdę wiele jednostek, w tym swojego głównego bohatera, to właśnie dzięki kluczowej dla Ciebie postaci, w Khan Wars możesz zdobywać punkty doświadczenia oraz rozwijać talenty swoich wszystkich jednostek. W tej rozgrywce masz nawet możliwość zawarcia małżeństwa między osobnymi dynastiami. Zobacz jak niesamowity i klimatyczny jest właśnie świat od XS Software to najlepsza oprawa wizualna i rozgrywka, którą możesz dopasować indywidualnie do swoich preferencji! Sprawdź już dziś!

Jak wygląda gra po zmianach?

Choć sam mechanizm nie uległ większym zmianom, to sama grafika na pewno przybrała lepszych kształtów. Przyznacie że walka wygląda nieźle ? 🙂

nowa grafika

Warto dodać, że cała społeczność jest niezwykle aktywna, co zapewne nie pozwoli na nudę.

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*