foe_and_pl_b1_480x320
Khan Wars

Khan Wars to darmowa gra przeglądarkowa, która nawiązuje do podobnych tytułów takich jak m.in. plemiona. Sama mechanika gry jest niemalże taka sama, różni się opakowaniem oraz poszczególnymi detalami.

W grze mamy podobne budowle jak w innych tytułach z tego typu, możemy rozwijać naszych rycerzy a także mamy dużą mapę świata. Tym czym chcą się odróżnić producenci z XS Software, to możliwość wyboru jednej z nacji, która w ostatecznym rozrachunku i tak ma niewielki wpływ na nasza rozgrywkę. Teraz producenci wprowadzają nowy dodatek, Blood and Glory na który warto zwrócić uwagę.

Najnowsza aktualizacja Blood and Glory

Obecnie światło dzienne ujrzała najnowsza aktualizacja do gry Khan Wars, okupiona nazwą Blood and Glory (Krew i Chwała). Diametralnej różnicy uległa grafika, w szczególności samo miasto będzie wyglądać już zupełnie inaczej. Co więcej, zostaną wprowadzone nowe jednostki oraz zadania do wykonania w grze. Producenci chwalą się także wprowadzeniem symulacji walki, a także rozwojem strategicznego wątku gry.

Jak wygląda gra po zmianach?

Choć sam mechanizm nie uległ większym zmianom, to sama grafika na pewno przybrała lepszych kształtów. Przyznacie że walka wygląda nieźle ? 🙂

nowa grafika

Warto dodać, że cała społeczność jest niezwykle aktywna, co zapewne nie pozwoli na nudę.

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*