foe_and_pl_b1_480x320

Obrońcy Galaktyki to gra online na przeglądarkę, w której przyjdzie nam wyruszyć na sam kraniec galaktyki – w miejsca w kosmosie, o których nie słyszał nikt przed Wami. Waszym celem będzie zbadanie nieznanych terytoriów i przeciwstawienie się kosmicznym piratom. Oczywiście nie tylko oni staną na Waszej drodze!

Słów kilka o grze

Obrońcy Galaktyki to stosunkowo nowa gra. Nowy reprezentant tak popularnego i lubianego gatunku MMO, ma wiele do zaoferowania. Zacznijmy od tego, że to tytuł wydany przez firmę Playlink w systemie Free to Play. W tytuł zagramy zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Chcesz przeżyć niezapomnianą, kosmiczną przygodę i ocalić ludzkość przed tajemniczym złem, które jej zagraża? Obrońcy Galaktyki to gra właśnie dla Ciebie.

interfejs gry obrońcy galaktyki

W grze przeniesiesz się do roku 2258. W tym wieku ludzie potrafią już swobodnie poruszać się po galaktyce, która pełna jest piratów, poszukiwaczy i przedstawicieli chciwych korporacji. Wszyscy chcą jednego – surowców! Twoja przygoda zaczyna się niewinnie. To miał być kolejny dzień dryfowania w kosmosie. Dostałeś jednak ciekawe zlecenie, które jak się pewnie domyślasz, przerodzi się w epicką przygodę!

Dołącz do kosmicznych śmiałków! Baw się dobrze i dołącz do stale powiększającej się społeczności Obrońców Galaktyki!

Science-Fiction pełną parą

Lubicie Science-Fiction? Filmy i seriale takie jak Star Trek, Battlestar Galactica czy Dzień Niepodległości i The Expanse nie są Wam obce? Od dziś to Wy możecie wcielić się w Obrońców Galaktyki i ocalić Ziemię (lub coś, co ją bardzo przypomina!) i sąsiadujące planety przed najazdem obcej cywilizacji. Gracz, czyli Ty, wciela się w kosmicznego poszukiwacza przygód, który ratuje ludzkość przed śmiertelnym zagrożeniem ze strony nieznanej rasy obcych. Na samym początku trafisz na planetę o nazwie X52 – to tutaj rozgrywać się będzie większość wydarzeń z gry. Poziomów w grze są łącznie trzy! W każdym z nich będziemy zmuszeni do radzenia sobie z wrogami i innymi problemami, za co dostaniemy odpowiednie nagrody i punkty doświadczenia.

walki w obrońcach galaktyki

Jak obronić galaktykę? Mechanika gry Obrońcy Galaktyki

Obrońcy Galaktyki to tytuł na przeglądarki internetowe. Gra po części jest hołdem złożonym w stronę starych gier tego typu. Nasze działania ograniczają się do podejmowania określonych wyborów, a gra prowadzi nas we wskazanym kierunku.

Rozgrywka nie jest wcale taka liniowa, jakby się to mogło wydawać. Gracze mają sporą dowolność. Gra posiada przynajmniej 9 zróżnicowanych form rozgrywki, przeznaczonych dla jednego lub wielu graczy, a także szereg opcji społecznościowych, w tym poczta czy czat. Tym bardziej, że tytuł stawia na kooperację i rozgrywkę sieciową. Gracze mogą tworzyć odpowiedniki klanów, tak zwane Sfory, gdzie czekają na nich dodatkowe tryby rozgrywki.

Gra Obrońcy Galaktyki jest dostępna bezpłatnie i można w nią zagrać bez rejestracji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*