foe_and_pl_b1_480x320
Shakes & Fidget

Shakes and Fidget to gra RPG w klimacie fantasy stworzona na podstawie kultowego komiksu. Gracz przenosi się w kolorowy świat okraszony sporą dawką humoru. Po rejestracji gracz ma do wyboru trzy główne specjalizacje: łowca, mag i wojownik. Początkowo wybrana specjalizacja nie może ulec zmianie do końca gry.

Oprócz tego możemy wybierać z dużej gamy kolorowych i humorystycznie narysowanych bohaterów. Dostępne kategorie to: Człowiek, Elf, Gnom, Ork, Mroczny Elf, Goblin lub Demon. Celem gry jest rozbudowywanie i rozwijanie swojej postaci poprzez branie udziału w niebezpiecznych przygodach, pojedynkach z innymi graczami oraz dbanie o podstawowe potrzeby swojego bohatera. Za zdobyte podczas misji lub w pracy pieniądze można rozwijać umiejętności bohatera oraz kupować lepsze wyposażenie i broń.

Grę wyróżnia bardzo przyjemna grafika oraz humorystyczne podejście do całej rozgrywki. Misje bywają absurdalne np. szukanie poszczególnych części ciała do zbudowania Frankensteina, przeciwnicy również wyzwalają pozytywne emocje i raczej bawią niż starszą tj. np. królik-morderca.

Zalety gry Shakes & Fidget :

-Dobra grywalność
-Łatwy interfejs
-Duży wybór broni i różnorodnych postaci
-Humorystyczny styl rozgrywki
-Ciekawa strona graficzna

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*