foe_and_pl_b1_480x320
Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa to doskonała, i całkowicie darmowa gra RPG. Tym razem poruszająca bardzo popularną tematykę – żywych trupów. Gracze wejdą do postapokaliptycznego świata zdominowanego przez tajemniczy wirus, który zamienia ludzi w tytułowe zombie. Gra jest dostępna na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne!

Wejdź do świata Łowcy Zombi – pełnego nieumarłych

Co prawda tematyka zombie została ostatnio przerobiona na chyba każdy z możliwych sposobów, nie oznacza to jednak, że Łowcy Zombi: Apokalipsa to zła gra. Co to, to nie! Wręcz przeciwnie! Tematyka jest tutaj nawet na plus. Któż z nas nie słyszał o takich filach jak Noc żywych trupów czy serialu The Walking Dead? Tym bardziej, że powstało już mnóstwo gier o podobnej tematyce. A jedną z najbardziej znanych jest seria Resident Evil. Mimo uwielbiania dla tematyki zombie, twórcy gier umiłowali sobie szczególnie strzelanie do umarlaków. Nie ma jednak chyba gry o żywych trupach z gatunku RPG. To postanowiło zmienić nasze polskie studio.

postać zombie

W grze wcielimy się w postać łowcy, który musi ocalić bliskich i siebie przed złą korporacją SIRUS. Produkcja oferuje całkiem interesujący tryb fabularny, który na pewno Was zaciekawi.

Pokonuj zombie, otrzymuj punkty doświadczenia

Poza trybem fabularnym, gra oferuje jeszcze kilka dodatkowych, równie ciekawych. Mamy zatem tryb Klatka, w którym możemy zmierzyć się z falą napływających zombie i zdobywać przy tym punkty doświadczenia, mamy również interesujący tryb Wypad – to misja na czas, w czasie której musimy pozostać żywi, a na końcu zmierzymy się bossem. Oczywiście na koniec każdej z misji zostaniemy odpowiednio nagrodzeni. W zmaganiach w złowrogim świecie nie będziesz jednak sam. Możesz dołączyć do gangu (odpowiednik gildii) oraz zrekrutować swoich przyjaciół.

walka w grze łowcy zombie

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra RPG, w której zmierzymy się z żywymi trupami oraz złą korporacją. Produkcja jest niesamowicie grywalna, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*