foe_and_pl_b1_480x320

Big Bang Empire – Twoja przygoda pełna pikanterii

Miłośnicy gier przeznaczonych dla osób pełnoletnich będą zachwyceni propozycją Big Bang Empire. Jest to typowa gra przeglądarkowa, w której wcielimy się w postać osoby z branży erotycznej. Zdobywanie poszczególnych szczebli kariery ma swoje wady i zalety i właśnie w tej grze je wszystkie poznamy. Zanim zostaniemy gwiazdą, trzeba będzie mocno się napracować. W grze zaczniemy od najniższego szczebla początkującego amatora, a zakończymy na profesjonalnym właścicielu studia filmowego.

Można więc z czystym sumieniem stwierdzić, że Big Bang Empire zachowuje wszystko, co najlepsze w grach przeglądarkowych. To rozrywka na długie wieczory, która nigdy się nie nudzi. Prosta mechanika i naprawdę wciągająca fabuła to połączenie, które zawsze jest cenione w branży gier – także tych dla dorosłych. Gry przeglądarkowe – ze względu na swoją funkcjonalność – przyciągają pokaźne grono odbiorców, którzy zwyczajnie nie chcą lub nie mogą pobierać gier na swój sprzęt. Gry na przeglądarkę są więc najlepszą alternatywą – po prostu rejestrujesz się i grasz. Bez pobierania, bez drogiego komputera – wystarczy Ci laptop i kanapa. Brzmi świetnie, prawda?

Kreator postaci w Bing Bang Empire

W grze Big Bang Empire możemy wybierać to, jaką postacią chcemy kierować. Do wyboru mamy płeć, kolor włosów, rodzaj fryzury, kształt ust, czy kształt i kolor oczu. To pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej postaci, jakiej nikt inny nie będzie posiadał w całej grze. Jakby nie patrzeć to, jak wyglądamy, będzie miało znaczenie w tej trudnej erotycznej branży.

Warto zaznaczyć, że gry przeglądarkowe przeżywają obecnie drugą młodość. Co za tym stoi? Być może gracze, którzy się wychowali na przeglądarkowych produkcjach, teraz wracają do nich po latach, bo same gry stoją na dużo wyższym poziomie. To stwierdzenie na pewno jest w pewnym sensie prawdziwe, a Big Bang Empire jest na to świetnym przykładem. Oczywiście gra dla dorosłych nieco różni się od innych produkcji kierowanych na przeglądarkę, ale to jak najbardziej pozytywne zmiany. Najlepszym na to dowodem jest społeczność graczy – ogromna i niezwykle aktywna społeczność, która spędza w grze i na forach długie godziny. To bardzo ważne. Gra na przeglądarkę często jest oceniana właśnie pod kątem oddanej społeczności, a Big Bang Empire jest pod tym względem wzorem do naśladowania.

erotyczna gra dla dorosłych big bang empire

Początki gry

Jak zwykle nie będzie łatwo i mamy do dyspozycji małe, ciasne, mieszkanie w zaściankowym mieście o nazwie Tellville. Oczywiście naszym głównym celem jest jak najszybsze opuszczenie tego miasta i rozpoczęcie kariery w biznesie erotycznym. Zlecenie przychodzi bardzo szybko i dostajemy szanse, żeby się wykazać. Popyt na usługi erotyczne jest bardzo duży, a zatem zleceń na pewno nam nie zabraknie. Nie zrażajmy się, jeśli na początku nasze zadania nie będą spełniały naszych erotycznych oczekiwań.

W kwestii samego gameplay’u – interfejs jest prosty i bardzo przejrzysty, a mechanika gry nie stwarza problemów nawet początkującym graczom. Dzięki temu można z marszu skupić się na wciągającej i ekscytującej rozgrywce, która jest naprawdę pikantna i to już od pierwszych minut. Szansę, żeby się wykazać, dostajesz praktycznie natychmiast – potem historia toczy się tak, jak chcesz! Będzie gorąco, będzie ciekawie – gwarantujemy Ci rozrywkę, jakiej nie da żadna inna gra. Masz to, jak w banku!

Wyzwania i zadania

Mamy do wyboru wiele misji fabularnych gdzie będziemy podejmować wyzwania. Może to być seksowny pokaz na imprezie albo sprzedaż biletów w kinie porno. Im więcej będziemy robić i zdobywać większe doświadczenie tym zlecenie będą bardziej ciekawe i przyjemne. Zarobione pieniądze będziemy przeznaczać na zakup przedmiotów i seksownych ubrań. Z biegiem czasu będziemy bardziej poważani i zaczniemy przenosić się do coraz to większy miast. Tam zaczniemy zarabiać ogromne pieniądze.

Przygoda nieustannie trzyma w napięciu. Każde zadanie jest wyjątkowe na swój sposób, dzięki czemu Big Bang Empire nigdy się nie nudzi. Każdy dorosły gracz znajdzie tutaj pikantną rozrywkę, która jest równie angażująca, co emocjonująca. Właśnie tutaj będziesz mógł spełnić swoje najskrytsze fantazje – Big Bang Empire wszystko to umożliwia!

bigbangempire studio

Kręcimy film w Big Bang Empire

Na początku będą to amatorskie firmy, ale z biegiem czasu zaczniemy kręcić profesjonalne produkcje, które zaczną przynosić spore dochody. Pamiętajmy również o tym, że konkurencja będzie chciała nam to zadanie utrudniać i trzeba będzie z nimi walczyć. Walki będą dosłowne, dlatego trzeba uważać, na kogo się trafi, żeby nie przegrać i nie stracić sławy.

Naszym celem w grze Big Bang Empire jest własne studio filmowe i trzeba zrobić wszystko, żeby ten cel osiągnąć. W grze będziemy się bardzo dobrze bawić i to jest dla gracza najważniejsze.

1 komentarz

  1. zajebista

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*