foe_and_pl_b1_480x320
Big Bang Empire (+18)

Miłośnicy gier przeznaczonych dla osób pełnoletnich będą zachwyceni propozycją Big Bang Empire. Jest to typowa gra przeglądarkowa, w której wcielimy się w postać osoby z branży erotycznej. Zdobywanie poszczególnych szczebli kariery ma swoje wady i zalety i właśnie w tej grze je wszystkie poznamy.

Zanim zostaniemy gwiazdą trzeba będzie mocno się napracować. W grze zaczniemy od najniższego szczebla początkującego amatora, a zakończymy na profesjonalnym właścicielu studia filmowego.

Kreator postaci

W grze Big Bang Empire możemy wybierać to jaką postacią chcemy kierować. Do wyboru mamy płeć, kolor włosów, rodzaj fryzury, kształt ust, czy kształt i kolor oczu. To pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej postaci, jakiej nikt inny nie będzie posiadał w całej grze. Jakby nie patrzeć to jak wyglądamy będzie miało znaczenie w tej trudnej erotycznej branży.

erotyczna gra dla dorosłych big bang empire

Początki gry

Jak zwykle nie będzie łatwo i mamy do dyspozycji małe, ciasne, mieszkanie w zaściankowym mieście o nazwie Tellville. Oczywiście naszym głównym celem jest jak najszybsze opuszczenie tego miasta i rozpoczęcie kariery w biznesie erotycznym. Zlecenie przychodzi bardzo szybko i dostajemy szanse żeby się wykazać. Popyt na usługi erotyczne jest bardzo duży, a zatem zleceń na pewno nam nie zabraknie. Nie zrażajmy się, jeśli na początku nasze zadania nie będą spełniały naszych erotycznych oczekiwań.

Wyzwania i zadania

Mamy do wyboru wiele misji fabularnych gdzie będziemy podejmować wyzwania. Może to być seksowny pokaz na imprezie albo sprzedaż biletów w kinie porno. Im więcej będziemy robić i zdobywać większe doświadczenie tym zlecenie będą bardziej ciekawe i przyjemne. Zarobione pieniądze będziemy przeznaczać na zakup przedmiotów i seksownych ubrań. Z biegiem czasu będziemy bardziej poważani i zaczniemy przenosić się do coraz to większy miast. Tam zaczniemy zarabiać ogromne pieniądze.

bigbangempire studio

Kręcimy film w Big Bang Empire

Na początku będą to amatorskie firmy, ale z biegiem czasu zaczniemy kręcić profesjonalne produkcje, które zaczną przynosić spore dochody. Pamiętajmy również o tym, że konkurencja będzie chciała nam to zadanie utrudniać i trzeba będzie z nimi walczyć. Walki będą dosłowne, dlatego trzeba uważać, na kogo się trafi żeby nie przegrać i nie stracić sławy.

Naszym celem w grze Big Bang Empire jest własne studio filmowe i trzeba zrobić wszystko żeby ten cel osiągnąć. W grze będziemy się bardzo dobrze bawić i to jest dla gracza najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*