foe_and_pl_b1_480x320
Klondike

Zacznij nowe życie w dalekich zakątkach Ameryki Północnej. Zbieraj złoto i inne skarby i dziel się nimi z przyjaciółmi w darmowej grze przeglądarkowej Klondike. To hit ostatnich miesięcy, który powinieneś sprawdzić jeśli liczysz na dobrą zabawę!

Poznaj świat Klondike

Odkrywaj Amerykę Północną razem z nami! Kraina, do której zmierzasz ma wszystkie rodzaje materiałów, które mogą przydać się w twoich zadaniach. Najpierw trzeba je jednak wydobyć i znaleźć. Czas wziąć się do pracy! Całe szczęście pomogą Ci w niej przyjaciele, których możesz zaprosić do gry i przyjaźni Eskimosi.

Gra skrywa wiele tajemnic i skrętów, a tylko od Ciebie zależy czy je odkryjesz. Podążysz śladami swojego zaginionego ojca, który podobnie jak Ty – dawniej był poszukiwaczem złota. Kto wie? Może trafisz też na jego ślad?

Klondike – Zaginiona Ekspedycja

Klondike to gra, która łączy wiele gatunków, od gry ekonomicznej i strategicznej, po przygodową i MMO. Jeśli myślisz, że tutaj Twoje działania ograniczą się tylko do sadzenia i zbierania warzyw, to bardzo się mylisz.

Klondike to gra, która wymaga myślenia i zaangażowania. Daje przy tym mnóstwo radości. Zbieranie kamieni, rozbudowa osady, zatrudnienie nowych pracowników i eksplorowanie nowych terenów, biorąc udział w ciekawych wyzwaniach misjach i ekspedycjach to Twój chleb powszedni. Swoimi osiągnięciami możesz dzielić się oczywiście ze swoimi znajomymi na Facebook’u.

Czy Klondike to gra właśnie dla Ciebie?

Klondike to gra przygodowa MMO, o której można opowiadać godzinami. Jeśli założysz darmowe konto czeka na Ciebie wiele atrakcji, a w tym:

  • doskonała oprawa, która wyróżnia się na tle gier przeglądarkowych;
  • proste i intuicyjne sterowanie myszką;
  • dostępność na przeglądarkach internetowych;
  • brak uciążliwych mikropłatności;
  • mnóstwo godzin doskonałej zabawy z przyjaciółmi.

Poszukiwaczu przygód, zapraszamy do świata Klondike! Wystarczy kilka sekund i już możesz logować się tej wspaniałej gry przeglądarkowej.

1 komentarz

  1. Sympatyczna gra,z nie nachalnymi platnosciami.Owszem czasem trzeba dokupic rubiny ale mozna je tez uzbierac jesli sie jest cierpliwym i ma zmysl ekonomiczny.Troche klopotliwe jest wykonywanie zadan z wyzsyzch poziomow bedoc na nizszym poziomie ale to da sie jakos pogodzic. Mnogosc zadan nie pozwala na nude.POLECAM gdyz gra nie jest zla w swoim gatunku.Posiada elementy rolnicze i budowlane troche strategi i ekonomii.Jednym slowem buissnes wspolczesny.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*