foe_and_pl_b1_480x320
My Little Farmies

Jeśli jesteście graczami, którzy lubują się w sielankowej scenerii farmy, to z pewnością My Little Farmies przypadnie wam do gustu. Przede wszystkim ta gra przeglądarkowa różni są od innych farmowych przeglądarek tym, że przenosi gracza w bliżej nieokreślone czasy średniowiecza. Tak więc stajemy się nie nowoczesnymi farmerami, lecz pionierami, gdzie istotna jest siła rąk ludzkich.

darmowa gra farmerska My Little Farmies

Jak niemalże każda strategia ekonomiczna tak i My Little Farmies skupia się przede wszystkim na rozbudowywaniu swojego gospodarstwa, oraz na wywarzaniu coraz to nowszych surowców. Z tą jednak różnicą, że w produkcie firmy Upjers różnego rodzaju surowców i dóbr, które wytwarzamy jest naprawdę całe zatrzęsienie. Gra występuje w języku Polskim, stąd tym bardziej zachęca do podjęcia się wyzwania zbudowania farmy marzeń.

My Little Farmies

O grafice My Little Farmies można napisać tylko tyle, że jej twórcy wzięli sobie do serca wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, stąd też pod tym kątem gra jest perfekcyjnie dopracowana.

Zalety gry My Little Farmies:

– niby typowa gra przeglądarkowa tematycznie obracająca się w okolicach farmy, jednakże potrafi zaciekawić i wciągnąć gracza swoją fabułą i rozgrywką.
– od strony graficznej jest to prawdziwy majstersztyk.
– gra posiada Polską wersję językową.

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*