foe_and_pl_b1_480x320
Wiejskie Życie

Wiejskie Życie to typowa pięknie, ręcznie rysowana gra farmerska z elementami gry ekonomicznej i przygodowej. Wiejski klimat, spokój i sielanka jaka panuje na wsi udzieli się z pewnością każdemu kto postanowi rozpocząć swoją zabawę i zarejestrować się w grze. Gra polecana dla wszystkich, bez względu na wiek i upodobania co do ulubionych gatunków gier online.

Opis gry Wiejskie Życie:

Tuż po rejestracji powita nas naprawdę dobrze zrobiony, szyty na miarę samouczek, który w prosty i ciekawy sposób zapozna nas z podstawowymi elementami i opcjami dostępnymi w grze. A opcji jest naprawdę sporo. Naszym zadaniem będzie rozwijanie swojego gospodarstwa. Sianie, sadzenie roślin i hodowla zwierząt daje naprawdę dużo przyjemności. Wraz z rozwojem swojego gospodarstwa, uzyskasz dostęp do nowych unikalnych roślin, które mogą wyrosnąć na twoim polu. Oczywiście by nie było tak łatwo o rośliny i zwierzęta trzeba będzie należycie dbać. Wiadomo, że najlepsze plony osiągnie gospodarz który potrafi najlepiej zarządzać gospodarstwem. Nie bez znaczenia będzie również umiejętność handlu i utrzymywania dobrych sąsiedzkich relacji z naszymi sąsiadami i innymi gospodarstwami z którymi przyjdzie nam konkurować.

Podsumowanie:

Podsumowując gra Wiejskie Życie to jedna z najlepszych gier farmerskich online jakie obecnie znajdują się na rynku. Gra została dopracowana na każdym szczeblu. Rozgrywka jest bardzo ciekawa, nie pochłania ona też ogromnej ilości czasu. Dobra zabawa dla każdego, miła bez stresowa rozgrywka. Grę, newsy, poradnik i bardziej szczegółową recenzję znajdziecie na stronie GraFarma.PL, najlepsze gry farmerskie w jednym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*