foe_and_pl_b1_480x320

Jest to darmowa gra przeglądarkowa, która jest kontynuacją udanej gry Plemiona. W grze, zostały rozbudowane mechanizmy z pierwszej części Plemion, jednakże samo sedno tej gry pozostało takie same. Czyli zbieramy jak najwięcej surowców, budujemy silne sojusze i walczymy o przetrwanie. Jednakże w stosunku do pierwszej części, grafika została znacznie poprawiana a gra została wzbogacona o nowe jednostki oraz technologie. Także sam interfejs może być nie lada zaskoczeniem dla wszystkich nowych graczy, którzy wcześniej grali w pierwszą część. Ale moim zdaniem, są to zmiany tylko na plus.

Jak zacząć

Wystarczy tylko i wyłącznie wpisać login, hasło oraz e-mail a już będziemy mogli rozpocząć swoją przygodę z tą grą. Następnie zostaniemy poprowadzeni przez samouczek, albo też będziemy mogli go pominąć w przypadku gdy znamy mechanikę tej gry z pierwszej części. I tak upływają pierwsze minuty, na rozwijaniu tartaku, farmy oraz innych potrzebnych nam budynków. Za każde z wykonanych zadań, otrzymujemy surowce oraz jednostki wojskowe, które potem znacznie pomogą nam w grze.

zamke w grze przeglądarkowej plemiona

Na początku będziemy atakować tylko i wyłącznie inne wioski, stworzone automatycznie przez świat gry, albo też opuszczone przez innych graczy. Ataki trwają nieco dłużej niż w przypadku pierwszej części tej gry, ale za pomocą wysłania odpowiednich jednostek (konnych) będzie można je przyspieszyć. Z tego też powodu, niezwykle ważne jest odpowiednie rozpoczęcie rozgrywki, a co za tym idzie szukanie silnych sojuszy, tak aby nie narazić się naszym wrogom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*