foe_and_pl_b1_480x320

Plemiona 2 otrzymują tryb kooperacji

Plemiona 2 otrzymują tryb kooperacji

Jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych, która jest dostępna również na urządzenia mobilne, otrzymała właśnie tryb kooperacji. Dzięki temu jednym kontem mogą sterować maksymalnie trzy osoby.

Pomóż koledze

Tryb kooperacji w Plemionach 2 pozwala przyznać uprawnienia do zarządzania kontem maksymalnie dwóm dodatkowym osobom. Dzięki temu mają oni pełny wgląd w rozbudowę naszej wioski – mogą zlecać tworzenie nowych budynków i jednostek, jak również wysyłać armię do boju.

Tryb kooperacji może być przydatny w momencie, gdy gdzieś wyjeżdżamy i nie będziemy mieli dostępu do internetu. W tym czasie naszymi wioskami zajmie się wyznaczony kolega. To jednak nie wszystkie możliwości trybu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dwóch graczy zarządzało jedną wioską w tym samym momencie. W ten sposób jedna osoba może być odpowiedzialna np. za ekonomię, inna zaś za dyplomację i walkę.

Plemiona 2 otrzymują tryb kooperacji

Korzystaj z rozwagą

Osoba, która otrzyma od nas możliwość zarządzania kontem, ma dostęp do praktycznie wszystkich jego funkcji. Warto zatem przemyśleć, komu takie uprawnienia przyznać. Sugerujemy wyłącznie zaufane osoby.

Poniżej zamieszczamy filmik, na którym twórcy wyjaśniają, na czym dokładnie polega nowy tryb.

Dodano:

09/03/2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*