foe_and_pl_b1_480x320

Guild Wars 2 dostępne za darmo

Guild Wars 2 dostępne za darmo

Guild Wars 2, które dotychczas dostępne było w formie buy2play (kup, by grać), przeszło właśnie na dobrze nam znany model darmowy – free2play. ArenaNet zrezygnowała z konieczności zakupu gry, przygotowując się tym samym na premierę dużego dodatku – Heart of Thorns.

ArenaNet postanowiła sprawić niespodziankę graczom, którzy dotychczas nie mieli okazji przetestować Guild Wars 2, udostępniając swoją grę zupełnie za darmo. Wystarczy przejść na stronę internetową produkcji i założyć konto.

Jednocześnie podczas swojego panelu na PAX Prime studio ArenaNet ujawniło datę premiery dużego dodatku do Guild Wars 2. Heart of Thorns zadebiutuje dokładnie 23 października bieżącego roku.

Darmowe konta Guild Wars 2 posiadają pewne ograniczenia w stosunku do graczy, którzy za grę zdecydowali się zapłacić. Dostępnych będzie m.in. mniej slotów na własne postacie, a w ekwipunku znajdziemy mniej miejsca na nowe torby. Limitowany będzie również dostęp do nowych lokacji. Gracze do 10 poziomu doświadczenia muszą pozostawać w lokacjach startowych, a do rozgrywki PvP będą mogli dołączyć po osiągnięciu 60 poziomu.

 

 

Dodano:

08/31/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*