foe_and_pl_b1_480x320
Orcs Must Die

W Orcs Must Die stajemy naprzeciwko hordy orków, która próbuje sforsować nasz zamek. Zadaniem gracza jest powstrzymanie zielonej plagi przy wykorzystaniu specjalnych pułapek.

Kooperacyjna rzeź

Orcs Must Die to specyficzny przedstawiciel gatunku tower defense, w którym stajemy naprzeciwko nieprzyjaznym orkom. Gracze kontrolują swoją postać i mogą aktywnie uczestniczyć w bitwie, strzelając do przeciwników i rzucając na nich czary.

grafika w orc must die

Rozgrywkę można prowadzić samemu lub w trybie kooperacji w maksymalnie pięć osób. Gra jest ciekawym połączeniem akcji ze strategią. Oprócz strzelania do przeciwników gracze muszą także rozplanować położenie niezliczonej ilości pułapek, które ułatwią obronę zamku.

Wybierz swojego bohatera

W Orcs Must Die możemy wcielić się w jednego z kilku bohaterów. Każdy z nich charakteryzuje się specjalnymi zdolnościami. Obok dobrze znanych War Mage i Sorceress, pojawił się także Blackpaw, Hogarth, Stinkeye i Bloodspike.

OrcsMustDiescreen

W przeciwieństwie do poprzednich części, w sieciowym Orcs Must Die gracze mogą kontrolować własnych siepaczy, wysyłając ich do szczeliny wroga. Tylko w ten sposób można zdobyć specjalne punkty, pozwalające wygrać pojedynek.

Konstruuj pułapki

Oprócz początkowego zestawu pułapek gracze mogą opracowywać bardziej zaawansowane konstrukcje z wcześniej zdobytych schematów. W grze dostępny jest rozbudowany system craftingu, pozwalający tworzyć coraz to bardziej śmiercionośne niespodzianki dla przeciwników.

Odpowiednie rozłożenie pułapek na polu bitwy jest kluczem do sukcesu, gdyż wróg porusza się z góry założonymi ścieżkami. Użytkownik chcący odnieść sukces powinien to wziąć pod uwagę podczas walki.

Graj przeciwko innym

W sieciowym Orcs Must Die pojawił się niespotykany dotąd tryb umożliwiający toczenie walk z innymi graczami. Potyczki mogą się odbywać w maksymalnie dziesięć osób – po pięć na każdą drużynę.

Wszystko to w bajkowej oprawie graficznej, która w groteskowy sposób podchodzi do tematu walki z orkami. Podczas rozgrywki często towarzyszy nam uśmiech na twarzy, a przemoc jest umowna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*