foe_and_pl_b1_480x320
Prison Wars

My Polacy na pewno nie mamy powodów do wstydu jeżeli chodzi o produkcję gier. Wszyscy pamiętamy takie hity jak Painkiller czy w końcu Wiedzmina, który bije rekordy popularności na całym świecie. Polską grą jest też Prison Wars. Czy jest tak dobra jak dwie, wcześniej wymienione produkcje?

Zdobądź szacunek współwięźniów

Prison Wars to wieloosobowa, darmowa gra przeglądarkowa, w której gracze wcielają się w więźniów. Podobnie jak w prawdziwym więzieniu, Waszym celem będzie przeżycie oraz zdobycie respektu pośród pozostałych współwięźniów.

na początku gry prison wars trafiasz do więzienia

Rozgrywka rozpoczyna się kiedy zostajemy zesłani za kraty. Naszą przygodę rozpoczynamy jako początkujący skazaniec bez doświadczenia. Od teraz jesteśmy skazani wyłącznie na siebie. Będzie trzeba zdobyć uznanie pośród innych więźniów i umocnić naszą pozycję, w mniej lub bardziej legalny sposób. Łatwo nie będzie. Więzienie jest pełne przestępców, którzy tylko czekają, aby wpić Ci nóż w plecy i wzbogacić się Twoim kosztem.

Zasmakuj więziennego życia

Jeżeli chociażby słyszałeś o tym jak jest w więzieniu, na pewno nie chcesz tam trafić i nie życzymy tego nikomu! Jeżeli już się to komuś trafi, to mamy tylko nadzieję, że to będzie w grze. Życie więzienia nie jest usłane różami. Nie inaczej jest w Prison Wars. Tutaj za wszystko trzeba płacić.

więzienie w prison wars

Żeby przeżyć w więzieniu trzeba być silnym psychicznie i fizycznie. Pomyśleli o tym twórcy gry, którzy dali nam możliwość poprawienia naszej siły oraz możliwości obronnych. Jeżeli będziesz częstym gościem siłowni, przestaniesz być łatwym celem dla innych graczy. Budę muskulatury można nieco przyśpieszyć stosując sterydy. Ale z tym ostrożnie! Przedawkowanie może skończyć się pobytem w szpitalu.

spacerniak w grze

Akurat siłownia jest darmowa, ale nie ze wszystkim tak jest. Za większość rzeczy przyjdzie nam słono zapłacić. Całe szczęście gracz ma wiele sposobów zdobycia gotówki. Można zajmować się dilerką czy sprzedażą papierosów i alkoholu, można zajmować się szantażem oraz wymuszeniami. Możliwości jest sporo. Aby dodatkowo umocnić swoją pozycję, warto wstąpić do więziennego gangu.

Prison Wars to polska gra RPG dziejąca się w więzieniu. Dzięki niej można zasmakować smaku więziennego życia wcale nie trafiając za kratki. To wyśmienita rozrywka na długie godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*