foe_and_pl_b1_480x320
Nords: Heroes of the North

Nords: Heroes of the North to darmowa i bardzo rozbudowana strategia z elementami RPG i MOO. Jeśli to Cię nie przekonuje, warto wspomnieć jeszcze o przepięknej grafice i miodnym gameplay’u, który pozwoli Ci na wiele godzin zabawy w najwyższym wydaniu. Zarejestruj się do gry i pomóż uratować krainę Shingard!

W Nords: Heroes of the North staniesz się bohaterem, który pomoże Wikingom, Orkom i Elfom w walce z armią nieumarłych. Wszystkie rasy, niczym w kultowej powieści J.R.R. Tolkiena łączą siły w jednym celu… muszą ocalić swoją niegdyś spokojną krainę przed mrocznymi kreaturami.

świat gry w Heroes of the North

Oprawa godna Odyna

Ta wspaniała gra od początku wita nas urokliwą i kolorową oprawą. To jednak nie wszystko, gra może poszczycić się również doskonałą oprawą muzyczną. Czegoś takiego fani gier przeglądarkowych jeszcze nie widzieli… i nie słyszeli!

Grę obserwujemy z rzutu izometrycznego, do którego doskonale przyzwyczaiły nas hity takie jak Setllers i Diablo. Dzięki kolorowej i malowniczej grafice 2D możesz obserwować jak Twoja twierdza i bohaterowie stają się coraz potężniejsi. A jest co podziwiać, świat Shingard tętni życiem.

Mechanika gry rozbudowana jak skandynawska mitologia

Nie ma w tym krzty przesady. Heros of the North to gra niezwykle rozbudowana. Gracze mogą toczyć batalie przeciwko sobie oraz przeciwko komputerowemu przeciwnikowi. Aby jednak móc stawać w szranki, trzeba odpowiednio rozbudować swoją armię i bohatera.

walka w Heroes of the North

Na początku rozgrywki będziemy musieli opowiedzieć się po jednej ze stron. Potem jako Nord, Ork, lub Elf stworzymy potężne królestwo i armię, której nie przeciwstawi się nikt, ani komputerowy wróg, ani przeciwnik po drugiej stronie monitora.

wspaniałe jednostki w grze

Droga do zwycięstwa w Heroes of the North nie jest jednak taka prosta. Przyjdzie nam odkrywać nowoczesne technologie, zdobywać złoto i ulepszać nasze budynki, jednostki i bohatera oraz zawierać sojusze. Kiedy będziesz już wystarczająco potężny, w końcu będziesz mógł wyruszyć na podboje.

Wejdź do gry już teraz!

Nords: Heroes of the North to rozbudowana i piękna gra, która przypadanie do gustu nie tylko miłośnikom skandynawskich klimatów. Wiec na co czekasz? Zaloguj się do gry, walcz z wrogami i zawieraj nowe sojusze. Będziesz zachwycony z możliwości i zabawy, którą dają „bohaterowie z północy”.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*