foe_and_pl_b1_480x320
Lineage 2

Lineage 2 to jedna z najpopularniejszych gier MMO na komputerach stacjonarnych. Historia przenosi graczy do świata zamieszkałego przez elfy, krasnoludy i inne mityczne, fantazyjne stworzenia. To tytuł, który wyróżnia się bogactwem i wielkością świata oraz interesującym systemem rozwoju postaci. Lineage 2 od 2011 roku jest grą darmową, a klienta można pobrać ze strony internetowej wydawcy.

Opowiedz się za jedną ze stron

Już na samym początku czekają Cię trudne wybory, będziesz musiał opowiedzieć się za jedną z trzech, walczących pomiędzy sobą stron. Rozpoczynając swoją przygodę w Lineage 2, będziesz miał do dyspozycji różne rasy oraz klasy postaci, jak w rasowym RPG. Wprawionym w boju graczom chyba nie trzeba wspominać, że każda z postaci ma swoje unikalne cechy i zdolności.

postać w lineage 2

Tylko od Was zależy czy będziecie przemierzać ten bogaty świat fantasty jak człowiek, elf, krasnolud, jako mag czy wojownik. Niezależnie jednak od wyboru, każdego bohatera można dowolnie rozwijać poprzez zdobywanie poziomów doświadczenia. Warto też dodać, że ww niebezpiecznym świecie Lineage 2 nie będziesz osamotniony, wszystkie trzy królestwa, osadzone na dwóch kontynentach, możesz przemierzać ze swoim towarzyszem – psem, wilkiem, lub smokiem.

Razem i osobno

Lineage 2 to gra z milionem aktywnych graczy. Możesz zapisywać się do gildii, brać udział w wieloosobowych bitwach, ale możesz też prowadzić życie samotnego bohatera. Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli najdzie Cię ochota na pojedynek jeden na jeden – nic prostszego, wystarczy rzucić wyzwanie i wkroczyć na arenę.
Gra stawia jednak na kooperację, więc kiedy już wyrównasz osobiste porachunki, warto zawiązać sojusz. W świecie Lineage 2 czekają takie niebezpieczeństwa, którym nawet mała armia może nie podołać.

Lineage 2 doskonała, darmowa gra MMO z elementami strategii i gry ekonomicznej, osadzona w wirtualnej krainie fantasy, w której trwa odwieczny konflikt pomiędzy trzema nacjami. Pobierz darmowego klienta, zaloguj się i weź udział w niesamowitej przygodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*