foe_and_pl_b1_480x320
The Settlers Online

The Settlers Online to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów w gatunku strategii, wersja przeglądarkowa jest adaptacją poprzednich gier z serii. Na początku gry pojawia się samouczek, który prowadzi początkującego gracza przez kilka dni gry, aż do osiągnięcia 20 levelu. Po przejściu przez tutorial pozostaje nam uzyskiwanie kolejnych leveli, rozwój imperium oraz wypełnianie dziennych misji, które polegają np. na zdobyciu określonej ilości surowca.

granice w the settlers online

Głównym celem gry jest rozwój swojego imperium, poprzez rozbudowę architektoniczną, która powinna zostać dokładnie przemyślana oraz powiększanie terytorium. Każdy gracz posiada swoją własną wyspę, na której tworzy aglomerację, ale zasoby wyspy są sukcesywnie wyczerpywane. Na początku dostajemy określoną ilość surowców, niestety starcza ona na bardzo krótko, dlatego trzeba dobrze przemyśleć inwestycję w budynki produkcyjne i wydobywcze. Oprócz rozwoju architektonicznego miasta władca musi zadbać o zaspokojenie podstawowych potrzeb swoich osadników oraz zadbać o rozwój armii, dzięki której będziemy dobrzy zarówno w ataku jak i w obronie naszego królestwa.

miasteczko w strategicznej grze przeglądarkowej settlers online

Gra ma dobrze rozwinięty aspekt sieciowy, dzięki temu możemy handlować z innymi graczami, zawierać różne pakty i wspólnie stawiać czoła wrogom.

Zalety gry The Settlers Online:

-Ładna grafika oraz efekty dźwiękowe nawiązujące do całej serii Settlers
-Prosty interfejs
-Duża ilość aktualizacji
-System Premium nie wywinduje gracza na zbyt wysoki poziom

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*