foe_and_pl_b1_480x320
Therian Saga

Najnowsze dziecko studia Virtys to przepiękna podróż do magicznego świata Myriaden. Gra oferuje wiele nowych rozwiązań, które po raz pierwszy pojawiły się w przeglądarkowych MMORPG. Teraz gra dostępna jest również w rodzimym języku.

Współpraca to klucz to zwycięstwa

Wkraczając do świata gry, stajemy przed wieloma wyborami. Jednym z pierwszych będzie wybór klasy postaci, znalezienie sojuszy oraz rozbudowa zarówno naszego fortu, jak i bohatera. Od samego początku gracz sam decyduje o sile swojego ataku, pancerza i innych umiejętnościach. Wszystko dzięki rozbudowanemu systemowi craftingu.

Therian Saga mapa

Świat Myriaden jest bardzo niebezpieczny. W pojedynkę od razu jesteśmy skazani na przegraną. Aby przeżyć, będziemy musieli zdobywać nowe przyjaźnie oraz zawierać sojusze. To właśnie dzięki interakcji z innymi graczami oraz bogatej społeczności świata gry, Therian Saga jest prawdziwą perełką na rynku przeglądarkowych MMORPG.

Graj jako Faun… a może Jubiler?

Zanim będziemy mogli rozpocząć rozgrywkę i zwiedzanie wielkiego świata, najpierw, jak w każdym rasowym RPG, będziemy musieli stworzyć swoją własną postać. Do wyboru jest wiele profesji, które po raz pierwszy pojawiają się w tego typu grach. To ogromna zaleta.

postać w therian saga

Naszą przygodę możemy rozpocząć na przykład jako Faun, który oswaja bestie oraz wykorzystuje je do walki. Możemy też grać jako Jubiler, który wydobywa minerały i jest w stanie tworzyć z nich unikalne przedmioty, w tym amulety, zbroje i bronie. Mnogość profesji oraz unikalnych umiejętności sprawia, że w późniejszych fazach gry, z naszą postacią będziemy mogli zrobić absolutnie wszystko.

Tak bardzo inna… tak bardzo warta uwagi

Therian Saga prawdziwa nowość w świecie elektronicznej rozrywki. Twórcy garściami czerpali z klasyki gatunku i dzięki temu, po raz kolejny możemy poczuć się jak za dawnych lat… kiedy to graliśmy z przyjaciółmi w papierowe RPG. Noce spędzone przy licznych tabelach i księgach to byłą norma. Oczywiście studio wprowadziło wiele udogodnień, które czynią rozgrywkę bardzo przyjemną. Zrezygnowano między innymi z klasycznego wbijania poziomów. Postanowiono natomiast na interakcję ze światem i innymi graczami.

Chcesz poczuć się jak za dawnych lat? A może Cię to ominęło, ale żałujesz, że nie próbowałeś? Zaloguj się do całkowicie darmowej Therian Saga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*