foe_and_pl_b1_480x320
Therian Saga

Najnowsze dziecko studia Virtys to przepiękna podróż do magicznego świata Myriaden. Gra oferuje wiele nowych rozwiązań, które po raz pierwszy pojawiły się w przeglądarkowych MMORPG. Teraz gra dostępna jest również w rodzimym języku.

Współpraca to klucz to zwycięstwa

Wkraczając do świata gry, stajemy przed wieloma wyborami. Jednym z pierwszych będzie wybór klasy postaci, znalezienie sojuszy oraz rozbudowa zarówno naszego fortu, jak i bohatera. Od samego początku gracz sam decyduje o sile swojego ataku, pancerza i innych umiejętnościach. Wszystko dzięki rozbudowanemu systemowi craftingu.

Therian Saga mapa

Świat Myriaden jest bardzo niebezpieczny. W pojedynkę od razu jesteśmy skazani na przegraną. Aby przeżyć, będziemy musieli zdobywać nowe przyjaźnie oraz zawierać sojusze. To właśnie dzięki interakcji z innymi graczami oraz bogatej społeczności świata gry, Therian Saga jest prawdziwą perełką na rynku przeglądarkowych MMORPG.

Graj jako Faun… a może Jubiler?

Zanim będziemy mogli rozpocząć rozgrywkę i zwiedzanie wielkiego świata, najpierw, jak w każdym rasowym RPG, będziemy musieli stworzyć swoją własną postać. Do wyboru jest wiele profesji, które po raz pierwszy pojawiają się w tego typu grach. To ogromna zaleta.

postać w therian saga

Naszą przygodę możemy rozpocząć na przykład jako Faun, który oswaja bestie oraz wykorzystuje je do walki. Możemy też grać jako Jubiler, który wydobywa minerały i jest w stanie tworzyć z nich unikalne przedmioty, w tym amulety, zbroje i bronie. Mnogość profesji oraz unikalnych umiejętności sprawia, że w późniejszych fazach gry, z naszą postacią będziemy mogli zrobić absolutnie wszystko.

Tak bardzo inna… tak bardzo warta uwagi

Therian Saga prawdziwa nowość w świecie elektronicznej rozrywki. Twórcy garściami czerpali z klasyki gatunku i dzięki temu, po raz kolejny możemy poczuć się jak za dawnych lat… kiedy to graliśmy z przyjaciółmi w papierowe RPG. Noce spędzone przy licznych tabelach i księgach to byłą norma. Oczywiście studio wprowadziło wiele udogodnień, które czynią rozgrywkę bardzo przyjemną. Zrezygnowano między innymi z klasycznego wbijania poziomów. Postanowiono natomiast na interakcję ze światem i innymi graczami.

Chcesz poczuć się jak za dawnych lat? A może Cię to ominęło, ale żałujesz, że nie próbowałeś? Zaloguj się do całkowicie darmowej Therian Saga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*