foe_and_pl_b1_480x320
Blast Breaker

Blast Breaker to gra MMO tworzona przez tajskie studio Unext Digitals Plus. Swoim wyglądem nawiązuje do japońskiej kultury i anime, a rozgrywką przypomina dobrze znane Elsword.

Tajwańska gra jest reprezentantem sieciowego podgatunku side-scroller. Swoją charakterystyką przypomina nieco klasyczne platformówki wymieszane z zaawansowaną walką. Zaznajomionym z tematem graczom od razu na myśl przyjdzie Elsword.

Wybierz swojego bohatera

Blast Breaker osadzone jest w interesującym świecie, który został opanowany przez potwory – tak zwane Blasters. To właśnie one odpowiedzialne są za wszelkie zło i należy je wyplenić. Pomocne okażą nam się w tym aż cztery postacie, w które możemy się wcielić.

gra online blast breaker

Pierwszą z nich jest Alan – wojownik polegający na swoim mieczu. W przeszłości był świadkiem całkowitej zagłady swojej wioski. Zginęła zarówno jego matka, jak i ukochana. Od tej pory poprzysiągł polować na potwory do momentu, aż wszystkie znikną z jego świata.

Elona wywodzi się z dzikich lasów, dlatego też znakomicie posługuje się łukiem. Jej zadaniem jest pomoc wszystkim potrzebującym i wyplenienie zła. Co sprowadza się do eksterminacji potworów. Stella to natomiast czarodziejka, która do torowania sobie drogi wykorzystuje moce żywiołów. W przeszłości miała zostać królową, jednak atak bestii przeszkodził w jej koronacji. W przyszłości zamierza odzyskać utracone królestwo.

blast breaker

Podążaj za przeznaczeniem

W Blast Breaker gracze mogą przemierzać krainy, poznając tym samym historię świata i uczestnicząc w kolejnych wątkach fabularnych. To jednak nie wszystkie atrakcje przygotowane przez twórców. Naszą postać możemy wysłać na specjalne misje, w których oprócz walki z przeciwnikami, musimy wykonywać konkretne cele. Dostępny jest również tryb wolny, w którym bez końca przemierzamy barwne krainy i walczymy z potworami.

Tajwańskie studio zadbało o ogromną ilość umiejętności, które możemy rozwijać bez końca. Aby nie było jednak zbyt łatwo, gracze jednocześnie mogą korzystać z zaledwie 6 umiejętności aktywnych oraz 6 pasywnych. Użytkownik musi je zatem dostosowywać do sytuacji, w której się znajduje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*