foe_and_pl_b1_480x320
Korner 5

Korner 5 to wyjątkowa gra dla osób bardzo wymagających. Zwykłe granie w piłkę nożną stało się nudne, dlatego powstała właśnie taka gra. Stworzona przez Brytyjczyków w studiu PlayDat. W grze sami tworzymy swoją postać. To my decydujemy jak ma wyglądać.Trzeba się poważnie zastanowić nad awatarem, bo to będzie nasza postać i nasza wizytówka. Wystarczy wybrać tryb free-to-play żeby można było dowolnie swojego piłkarza zmieniać i ulepszać. Wybrane przez nas przedmioty będą wpływamy na osobowość naszego gracza. Jeśli już stworzymy postać to będzie można wybrać kilka trybów, w jakich będziemy mogli grać. Może to być tryb:

  • normalny
  • power ups
  • 5v5

Jak gramy w grę?

Po uporaniu się ze stworzeniem naszego wyjątkowego piłkarza będziemy mogli dołączyć do jednej z dwóch drużyn, jakie mamy do wyboru. W drużynie znajduje się tylko pięciu graczy, ale to wystarczająca ilość żeby można było toczyć zaciekłe pojedynki z przeciwnikami. W każdej chwili możemy dołączyć do meczu przez nas wybranego. Jedyne, co musimy zrobić to wybrać pozycje dla nas najlepszą. Należy jednak pamiętać, że pozycje możemy zająć tylko wtedy, kiedy żadnego innego gracza na niej nie ma.

korner 5 - nasza opinia o grze

Poruszanie się w grze

Nie jest to typowe sterowanie strzałkami. W tej grze musimy nieco przyzwyczaić się do sterowania, ale dla wytrawnych graczy nie będzie to żaden problem. Nasz piłkarz będzie sterowany klawiszami WSAD. To oczywiście nie wszystko, bo jeśli chcemy przyspieszyć to trzeba będzie wcisnąć spację. W przypadku chęci posiadania piłki dodatkowo naciskamy E. Jak widać trzeba będzie przez pierwsze kilka meczów spoglądać na klawiaturę żeby czegoś nie pomylić. Sterowanie odbywa się jeszcze za pomocą myszki. W tym przypadku potrzebna ona jest do celowania, oddawania strzałów na bramkę, robienia wślizgów i odbierania piłki przeciwnikowi.

Grając w Korner 5 nie będzie nam się nudziło. Można tutaj nie tylko pograć, ale również porozmawiać z innymi graczami, pooglądać mecze na żywo albo przeglądać wszystkie statystyki. Gra wciągnie nas na bardzo długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*