foe_and_pl_b1_480x320
Throne: Kingdom at War

Throne: Kingdom at War to doskonała i darmowa gra z gatunku MMORPG. Za tytuł odpowiada studio Plarium, a sama gra jest dostępna na przeglądarki internetowe i urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Zapraszamy Cię do fikcyjnego świata fantasty – Królestwa Amerii!

Throne: Kingdom at War to kolejna gra z cyklu magii i miecza, w której wcielisz się w postać dzielnego wojownika i będziesz rekrutował swoich żołnierzy. Warto wspomnieć, że gra oferuje kilka klas wojska, a w tym: rycerzy, włóczników, kawalerię czy harcerzy. Będziesz rozwijał swoje królestwo i wraz ze swoimi dzielnymi żołnierzami staniesz naprzeciw wrogim armiom. Królestwa Amerii to legendarna kraina pełna bohaterów. Dołącz do nich już dziś!

Twoim zadaniem będzie stworzenie i rozbudowa potężnego miasta. Będziesz zdobywał władzę, jednoczył ludność i rozwijał silną armię. Oczywiście, tak jak na grę z gatunku MMORPG przystało, dostaniesz do dyspozycji wiele możliwości rozbudowy, a w tym setki budynków i jednostek. Swoje umiejętności będziesz mógł testować w licznych bojach przeciwko komputerowym przeciwnikom i innym graczom.

Throne: Kingdom at War to gra darmowa, która oferuje całkiem znośny tryb mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze można kupić różne przedmioty, które sprawią, że jeszcze szybciej osiągniesz zamierzony cel.

Zostań najsilniejszym lordem na świecie i zdobywaj coraz to nowsze terytoria! Szybko Twoje królestwo stanie się potężne i nie do pokonania! Kluczem do zwycięstwa są badania naukowe, zdobywanie nowych surowców, ogromny spryt i zaprawienie w bojach.

Dlaczego warto zagrać w Throne Kingdom at War

Throne Kingdom at War to gra, która zbiera świetne recenzje i nie powinna przyjść obojętnie obok żadnego miłośnika gier MMORPG. To świetna pozycja, która przeniesie Cię do fantastycznej krainy i zrobi z Ciebie wielkiego władcę. To tytuł, który zapewni Ci doskonałą zabawę na długie godziny! Już od samego momentu rozpoczęcia gry, atmosfera średniowiecza wręcz wylewa się z ekranów komputera i urządzeń mobilnych!

Jeśli zdecydujesz się wejść do gry, czeka na Ciebie:

  • szczegółowa i kolorowa oprawa;
  • możliwość stworzenia własnego królestwa;
  • dynamiczne bitwy w czasie rzeczywistym z graczami z całego świata;
  • kilka klas wojsk do wyboru;
  • unikatowe wyposażenie, w tym pancerze i bronie dla swojej postaci;
  • wiele ciekawych zadań z cennymi nagrodami.

Throne: Kingdom at War to gra, którą po prostu trzeba sprawdzić! Poza licznymi zaletami i ciekawą rozgrywką, aplikacja oferuje również częste aktualizacje i wsparcie swoich twórców. Tytuł jest stale rozwijany, a liczba graczy rośnie z dnia na dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*