foe_and_pl_b1_480x320
Legion Śmierci

Legion Śmierci to niesamowita darmowa gra przeglądarkowa, której nie trzeba instalować na dysku twardym. Wystarczy nam przeglądarka i można przystąpić do rozgrywki. W grze wcielamy się w postać wojownika mającego za zadanie walkę z nieumarłymi.

Fabuła gry oparta jest na świecie fantasy. Jeszcze nie tak dawno temu ludzi i orkowie walczyli o dominację nad krainą. Walki były bardzo zacięte i toczyły się kilkaset lat wcześniej. Wszystko zmieniło się pewnego dnia, kiedy do głosu doszedł potężny Lisza wraz ze swoją armią nieumarłych. Od tego czasu ludzie i orkowie stali się przyjaciółmi i muszą zrobić wszystko żeby odeprzeć atak wroga. Jeśli tego nie zrobią świat będzie zagrożony.

polska wersja językowa gry legion śmierci

Postacie w Legionie Śmierci

Wybór postaci opiera się na trzech klasach. Możemy wybierać pomiędzy wojownikiem, łucznikiem i magiem. Jest to typowy podział znany z innych gier, ale bardzo dobrze się sprawdzający i dający graczowi dokładnie to, czego szuka. Wybrana przez nas postać ma swoje mocne i słabe punkty. Trzeba będzie ją w należyty sposób rozwijać tak żeby pozwala nam na wygrywanie potyczek. Bitwy to ważny element całej gry i od ich powodzenia będzie zależało to jak nasza postać się będzie rozwijała. Z biegiem czasu dołączać będą do nas nowe postaci walczące razem z nami. Transportem w grze będą różne bestie takie jak wciekły wilk, lew czy kodo. Jeśli chcemy odnosić w grze sukcesy to nigdy nie zrobimy tego sami. Trzeba łączyć się w większe grupy. Trzy klasy postaci osobno są słabe, ale razem w grupie mogą zdziałać naprawdę wiele.

kolorowa grafika w legion śmierci

W wolnych chwilach, kiedy nie walczymy możemy zmieniać ekwipunek naszego bohatera. Warto również skupić się na Twierdzy będącej naszą bazą wypadową do kolejnych zadań i misji. W mieście mamy do dyspozycji sklepy, tawernę, wieże maga oraz kuźnie.

Istnieje również możliwość grania w trybie PvP. Możliwe są bitwy na arenie z prawdziwymi graczami. Jeśli będziemy wystarczająco silni to możemy spróbować podbić twierdze innych graczy.
Poznamy wielu ciekawych ludzi i spędzimy miło czas podczas grania w Legion Śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*