foe_and_pl_b1_480x320
Fiesta Online

Fiesta Online to darmowa gra MMORPG rozgrywająca się w cukierkowym świecie wzorowanym na anime. Na graczy czeka mnóstwo przygód i świetnej zabawy, zarówno w pojedynkę, jak i z kolegami z gildii.

Poznaj kolorowy świat fantasy

Fiesta Online to MMO rozgrywające się w kolorowym świecie fantasy, w którym znajdziemy wiele magicznych kreatur i niebezpiecznych bestii. Gracze mogą wykonywać zadania, polować na potwory, a nawet brać ślub z innymi użytkownikami.

W grze dostępny jest rozbudowany system gildii, który umożliwia grupowe wykonywanie trudniejszych zadań. Twórcy zadbali również o specjalny system mistrza i ucznia. Gracze mogą brać pod opiekę innych użytkowników, przyspieszając tym samym ich progresję. Samemu zyskują natomiast specjalne bonusy.

Fiesta Online zachęca do codziennego odwiedzania magicznego świata dziennymi zadaniami, za wykonanie których gracze uzyskują specjalne punkty sławy. Można je w późniejszym czasie wymienić na specjalne przedmioty premium o niecodziennych właściwościach.

Wojownik, łucznik, a może mag?

Fiesta Online pozwala wcielić się w jedną z sześciu odmiennych klas postaci. Gracze podczas tworzenia własnego bohatera mają do dyspozycji wojownika, który specjalizuje się w zadawaniu wysokich obrażeń, łucznika, który atakuje z dystansu i zadaje obrażenia obszarowe, maga parającego się sztuką tajemną, kapłana pełniącego rolę wsparcia dla drużyny lub oszusta, który jest odpowiednikiem klasycznego łotrzyka.

fiesta online

W Fiesta Online dostępna jest również szósta, elitarna klasa postaci – najeźdźca. Wojownik ten zaczyna na 60 poziomie doświadczenia i posiada pełny ekwipunek.

Przeżyj niesamowite przygody

Fiesta Online nie pozwala się nudzić. W grze znajdziemy wiele zwykłych zadań, lochów, a także Kingdom Quests, które umożliwiają przebijanie się przez potwory w grupach liczących nawet 20 graczy.

Wszystko to w klimatycznej oprawie graficznej, przywodzącej na myśl anime. Odnajdzie się tu każdy gracz, a fani japońskich klimatów będą wniebowzięci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*