foe_and_pl_b1_480x320
Ragewar

Ragewar to rozbudowana gra strategiczna i MMO o podróżach w czasie, w której będziesz mógł zbudować nową cywilizację i poprowadzić ją od czasów kamienia łupanego, aż po przyszłość. Podróżuj w czasie, odkrywaj zadziwiające technologie i wygrywaj liczne konflikty zbrojne! Wszystko to w darmowej prze przeglądarkowej Ragwar.

Zbuduj swoją cywilizację!

W grze wcielisz się w podróżnika w czasie. Cofając się do czasów kamienia łupanego, staniesz na czele nowej cywilizacji. Twoim zadaniem będzie przeprowadzenie jej przez wieki. Początki są zawsze trudne! Będziesz miał ograniczoną liczbę materiałów, takich jak:

  • Kamień;
  • Drewno;
  • Kości;
  • Krzesiwo.

Z czasem jednak, dostępne materiały będą się powiększać, a Ty będziesz mógł tworzyć coraz to nowocześniejsze i bardziej zaawansowane narzędzia, urządzenia oraz budowle. Nie możesz przy tym zapominać o swojej osadzie i potrzebach żyjących w niej ludzi. Niewielka osada szybko przeobrazi się w większe królestwo, to w metropolię, a w konsekwencji będziesz zarządzał całą cywilizacją.

budowle w grze ragewar

Stwórz armię, której nie pokona nikt!

W Ragewar przyjdzie Ci podbijać inne, wrogie cywilizacje. A aby to zrobić, będziesz potrzebował jeszcze odpowiedniej armii. Przed Tobą masa ciekawych wyzwań i długa kampania, w trakcie której rozwiniesz swoje miasto, będziesz toczył krwawe wojny z komputerem i innymi graczami, odkryjesz też niezwykłe technologie i zaprowadzisz swoich poddanych w odległą i nieznaną przyszłość.

mapa świata w ragewar

Współpracuj z innymi graczami!

Gra Ragewar oferuje kilka sposobów na walkę z komputerowymi przeciwnikami oraz przeciwnikami po drugiej stronie ekranu. Nawet jeśli nie jesteś skory do walki, będziesz mógł przekupywać swoich przeciwników lub zawiązywać z nimi sojusze. W ten sposób w bezkrwawy sposób powiększycie swoje terytorium, przejmując prowincje strzegące dostępu do kolejnych części Waszego wehikułu czasu. Wykonywanie misji w pojedynkę jest bardzo ciekawe, ale Ragewar to gra MMO, dlatego warto też współpracować z innymi graczami!

Ragewar to to wciągająca gra strategiczna, w której poprowadzisz swoją cywilizację ku lepszej przyszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*