foe_and_pl_b1_480x320
Berserk – The Cataclysm

Jest to gra karciana, wkomponowana w schemat gry przeglądarkowej. Naszym zadaniem, jest walka o władzę nad krainą która została zniszczona przez kataklizm. Warto wspomnieć, iż w samej grze mamy ponad 600 unikalnych jednostek do wykorzystania. Sama rozgrywka, to stopniowe podbijanie kolejnych terenów, za pomocą naszych jednostek.
ląda rozgrywka?

Każda rozgrywka to gra karciana, gdzie w każdej turze dobieramy nową kartę. A następnie każda z nich atakuje pole przeciwnika. Do dyspozycji mamy różne jednostki, które posiadają szczególne zdolności. Każda z nich będzie miała zupełnie inne punkty obrony oraz ataku, z tego też powodu musimy odpowiednio dobrać drużynę do naszej rozgrywki aby można było pokonać przeciwnika.

Kto wygrywa?

Wygrywa ten kto zbije punkty życia przeciwnika, zazwyczaj mają oni około 20-25 punktów życia. Z tego też powodu, pierwsze musimy pokonać karty przeciwnika, a dopiero potem możemy atakować bezpośrednio punkty życia naszego rywala. W ten sposób podbijamy nowe tereny a także zdobywamy złoto oraz nowe jednostki. Gra jest nastawiona głównie na walkę z npc – jednakże istnieje możliwość walki player vs player.

Oprawa graficzna

grafika w grze karcianej

Oprawa wygląda ciekawie, sterujemy naszymi Wojsami z wierzy. Jest to nasza baza, w której możemy planować skład, wyruszać na bitwy, kupować przedmioty, korzystać z laboratorium oraz sprawdzić nasze osiągnięcia. Same bitwy na karty także są ciekawe, każda z nich została osobno zaprojektowana, a w sumie jest ich blisko 600. Wszystko komponuje się w jednolity obraz, który stwarza dla nas ciekawą rozgrywkę na wiele godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*