foe_and_pl_b1_480x320
Winning Putt

Winning Putt to nietypowa gra MMO skupiająca się na grze w golfa. Gracze mogą trenować swoje umiejętności, ćwiczyć coraz trudniejsze sekcje, rywalizować z innymi użytkownikami i rozwijać własną postać.

Kariera Tigera Woodsa

Winning Putt podejmuje dość nietypową tematykę gry w golfa. Tytuł jest w całości nastawiony na rozgrywki sieciowe, podczas których rywalizujemy ze swoimi znajomymi, jak również z zupełnie obcymi użytkownikami.

darmowa gra w golfa online

Za grę odpowiada znany wydawca – Namco Bandai, co jest swego rodzaju potwierdzeniem wysokiej jakości tytułu. Winning Put zostało oparte na silniku graficznym CryEngine, który potrafi wygenerować niezwykle realistyczne widoki. Dzięki temu przemierzanie zielonych połaci terenu i celowanie do kolejnych dołków jest satysfakcjonujące.

golfistka

Na początku rozgrywki użytkownik musi stworzyć własną postać, dokładnie dostosowując jej wygląd. Sterowanie zostało przystosowane do obsługi za pomocą klawiatury i myszki. Nic więcej nie potrzeba, by stać się prawdziwym mistrzem kija i aspirować do miana najlepszych.

Relaks na polu

Oprócz samotnych rozgrywek, podczas których można szlifować swoje umiejętności, gracze biorą udział w potyczkach z innymi użytkownikami. W międzyczasie mogą relaksować się w klubie golfowym, kupując nowy sprzęt i dostosowując specjalne umiejętności.

uderzanie piłki na polu golfowym w grze winning putt

W Winning Putt można kupować stroje czy też sprzęt golfowy. Kij posiada wiele elementów, które można zmodyfikować. Do tego dochodzą specjalne umiejętności polepszające nasze statystyki oraz jednorazowe przedmioty, pozwalające chwilowo przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

Nie zapominaj o innych

Winning Putt to gra sieciowa. Twórcy przywiązali do tego aspektu dużą wagę. Gracze mogą spotykać się z innymi użytkownikami, a nawet tworzyć specjalne gildie, zrzeszające utalentowanych zawodników.

Gracz może także wybrać ścieżkę rozwoju własnej postaci. Dostępne są dwa warianty – siłowy oraz precyzyjny. Uczestnicząc w rozgrywkach poprawiamy wskazane umiejętności.

1 komentarz

  1. Jak użyć np. jajka żeby dodać sobie siły.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*