foe_and_pl_b1_480x320
Big Farm

Masz już dość prostych gier farmerskich, które nie oddają realistycznego przebiegu hodowli roślin i zwierząt? Przyszedł czas na zmiany! Nowa produkcja, jaką jest Big Farm okaże się odpowiedzią na twoje modlitwy! Jest to gra, w której naprawdę musisz się postarać, jeśli chcesz, aby twoja farma przynosiła jakiekolwiek zyski. Każde ziarnko musi być odpowiednio pielęgnowane, aby wydało obfity plon. Wykonuj czynności w odpowiedniej kolejności – w innym wypadku żniwa będą niezbyt obfite.

najlepsza gra farmerska big farm

Zajmij się też swoimi zwierzętami – z każdym dniem rosną, o ile obchodzisz się z nimi humanitarnie i dostarczasz im niezbędnej opieki. Na prawdziwej farmie nic się nie marnuje, tak więc i w Big Farm możesz wykorzystać chociażby odpadki hodowlane do nawożenia swoich pól. Jeżeli uda ci się rozwinąć swoje małe królestwo, możesz skorzystać z usług pomocników, którzy ułatwią opiekę nad całą posiadłością. Gra ta – jako jedna z nielicznych – przewiduje także możliwość zawiązywania sojuszy pomiędzy farmerami. W grupie raźniej, w grupie szybciej, w grupie prościej! Działaj z innymi, a oni pomogą ci również w utrzymaniu twojej farmy.

Plusy Big farm:

– gra w polskiej wersji językowej,
– realistyczny proces hodowli roślin,
– widoczne efekty hodowli zwierząt,
– możliwość zawiązywania sojuszy między farmerami,
– możliwość korzystania z usług pomocników,
– przyjemna, kreskówkowa oprawa graficzna.

Minusy:

– duża ilość płatnych usług,
– gra wymaga regularnego poświęcania czasu.

Graj za darmo

1 komentarz

  1. Nie wiem jak jest na polskiej wersji ja gram w niemiecka i na 25 poziomie powiedzialam stop.Tylko placic i placic inaczej nie da sie grac.Gra oparta na uprawie kukurydzy ,produkcji jajek i nawozu na tym polega rywalizowanie .Za kazde powiekszenie ,czy nawet wykonywanie zadan aby posowac sie w rozwoju farmy trzeba placic realnymi pieniedzmi ja zostawial juz sporo kasy a nie zyszlam daleko.jeszcze jedno w zadnej grze w jakiej gralam do tej pory (a jest tego sporo bo lubie testowac wypociny producentow)nie bylo tyle wszelkiego rodzaju „promocji” specjalnych okazji i itp na wyciagniecie od gracza pieniedzy.TA GRA TO CZYSTY HAZARD i powinna miec ograniczenie wiekowe.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*