foe_and_pl_b1_480x320
Goodgame Empire

Goodgame Empire to przeglądarkowa strategia ekonomiczna zrealizowana przez Goodgame Studios. Gracz wciela się w rolę średniowiecznego władcy i rozbudowuje swój zamek. Budując potęgę musi pamiętać o zdobywaniu zasobów niezbędnych do budowy królestwa oraz monet, dzięki którym możliwe jest ulepszenie królewskiej armii. Jeżeli jednak, zabraknie Ci surowców lub pieniędzy istnieje możliwość handlu z innymi graczami.

goodgame empire hack

Głównym celem gry jest rozbudowywanie i ulepszanie swojego zamku, powiększanie terytorium oraz podbój i grabienie miast innych graczy. Nie można jednak zapominać o obronie, dlatego warto zwiększać obronność murów zamku i jego ochronę przed atakami wrogów i rabusiów. Oprócz dbania o dobrą kondycję państwa gracz może brać udział w wielu niebezpiecznych przygodach i misjach, które sprawiają, że gra staje się bardziej interesująca i mniej monotonna.

goodgame empire

Odpierając ataki wrogów, zbierając podatki od poddanych i wypełniając różne questy zdobywamy monety, które inwestujemy zgodnie z obraną strategią. Możemy np.: ulepszać swoje królestwo, powiększać armię, dokupić inne dodatkowe jednostki oraz inwestować w transport zasobów i misje szpiegowskie.

Zalety gry GoodGame Empire:

-Przystępny samouczek
-Przyjemna flaszowa grafika, oddająca klimat średniowiecza
-Wciąga

Wady gry:

-Walka ma charakter krótkiego epizodu (po walce dostajemy raport o jej wyniku)
-Nierówna rywalizacja z graczami premium

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*