foe_and_pl_b1_480x320
My Sunny Resort

Firma Upjers stworzyła niesamowite miejsca dla wszystkich zmęczonych życiem w mieście ludzi. Podczas wirtualnych wczasów w grze My Sunny Resort można nie tylko wypoczywać i robić zakupy, ale również zwiedzać egzotyczne miejsca.

Nie trzeba wydać dużo pieniędzy na wakacje na Hawajach żeby poczuć ten wyjątkowy klimat. Wystarczy zacząć grać w grę My Sunny Resort, a przeniesiemy się do tego wirtualnego egzotycznego świata. Oczywiście nie tylko leżeniem i oglądaniem widoków człowiek życie, dlatego będziecie musieli prowadzić wczasowisko. Jesteście jego menadżerem i w Waszych rękach będzie rejestracja gości, przydzielanie im odpowiedniego domu, stworzenie menu w restauracji, organizację rozrywek takich jak siatkówka plażowa.

kupowanie przedmiotów w My Sunny Resort

Waszym zadaniem będzie przystosowanie do właściwych standardów domków, w jakich zamieszkają goście. Macie ich bardzo dużo, a teraz trzeba będzie je wyposażyć w meble, sanitariaty, sprzęt oraz pomalować i wystroić. To nie będzie łatwe zadanie zwłaszcza, że poza miejscem zamieszkania będziecie musieli jeszcze stworzyć restauracje, sklepy z pamiątkami oraz program rozrywkowy.

My Sunny Resort - wakacyjna gra przeglądarkowa

My Sunny Resort to gra wyjątkowa, która na pewno będzie nam się podobała. Różnorodność i niesamowita kolorystyka to właśnie atuty tej gry. Jeśli ktoś lubi podróże, piękną pogodę, niesamowite widoki to ta gra jest przeznaczona dla niego. Gra jest dostępna całkowicie za darmo na przeglądarkę internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*