foe_and_pl_b1_480x320
Warface West

Warface West świetna i darmowa gra FPS, która zdobyła serca graczy na całym świecie. To tytuł niebanalny, nietuzinowy i na pewno warty uwagi. Gra niczym nie odstaje od płatnych tytułów ze swojego gatunku. Do wyboru mamy setki broni i wiele trybów rozgrywki.

Znasz Crysis’a? Poznaj Warface West

Zapewne kojarzycie Crysis’a? To była hitowa strzelanka sprzed lat, która doczekała się trzech odsłon (wraz z dodatkami). Mimo, że od pewnego czasu o serii jest cicho, a ostatnia wzbudziła mieszane uczucia, silnik stworzony przez firmę Crytek wciąż jest świetny i daje wiele możliwości. Teraz Crytek pod nowym szyldem – jako My.com, wydaje nową grę FPS na swoim osławionym silniku. To właśnie Warface West, który jest szczególnie nastawiony na tryb sieciowy i rozgrywkę wieloosobową. Sam tytuł nie jest świeżynką na rynku, bo został wydany w 2013 toku, ale wciąż wart jest poznania. Tym bardziej, że posiada już sporą bazę graczy.

warface west graj za darmo

Akcja gry osadzona została w niedalekiej przyszłości. Gracze wcielają się w żołnierzy toczących zacięte walki na urozmaiconych mapach. Rozgrywka oferuje, zarówno możliwość rywalizacji, jak i kooperacji.

Gracze na całym świecie chwalą grę za różnorodność broni, różne opcje kamuflażu i dostosowania postaci i lobby oparte na PvP. Jeśli jesteś fanem takich gier jak Alliance of Valiant Arms czy chociażby Battlefield, koniecznie musisz sprawdzić Warface West.

Czym tak naprawdę jest Warface West?

Warface West w dużym uproszczeniu jest darmową grą z gatunku taktycznych FPS, która posiada rozbudowane tryby rozgrywki sieciowej. Tak jak modny ostatnio Overwatch i Paladins, również Warface West jest grą warta uwagi. Z tą jednak różnicą, że tym opisywany tytuł stawia na bardziej realistyczną grafikę i świat.

Warface West to idealny tytuł dla „niedzielnych graczy” jak i starych wyjadaczy. Jedni i drudzy mogą grać wspólnie w trybie kooperacji lub rywalizować w wielu trybach rozgrywki. Wszyscy jednocześnie mogą szkolić swoje umiejętności i zdobywać poziomy doświadczenia oraz coraz to lepszy ekwipunek… z wypasionymi broniami na czele. Najlepsi mogą brać udział w prawdziwych turniejach i zdobywać ciekawe nagrody. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zarówno doświadczeni weterani sceny e-sportowej, jak i początkujący gracze.

warface

Do wyboru mamy też cztery klasy. Są to:

  • inżynier,
  • medyk,
  • strzelec
  • snajper.

Dlaczego powinieneś zagrać w Warface West?

Jeszcze nie czujesz się dostatecznie zachęcany? Zobacz, dlaczego Warface West to gra warta uwagi. Powinieneś w nią zagrać, ponieważ:

  • gra posiada innowacyjny system niszczenia i odnawiania broni;
  • to tytuł, który idealnie sprawdza się w e-sportowej rywalizacji;
  • gra ma sporą bazę graczy i sprawne serwery;
  • tytuł jest stale rozwijany, wspierany i aktualizowany;
  • gra jest całkowicie darmowa;
  • oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*