foe_and_pl_b1_480x320
Conquer Online

Darmowa gra azjatyckiego studia kryjącego się pod nazwą 91.com nosząca nazwę Conquer Online. Jest to typowa gra MMORPG, która w swoim świecie zrzesza już miliony graczy na całym świecie. Jak przystało na gry azjatyckich producentów, tak i ten tytuł wyróżnia się swoim klimatem.

Cała stylistyka, oprawa skupiona jest na odwzorowaniu świata starożytnych Chin. Widoczne jest to na każdym kroku, wszystkie budowle mają swój charakterystyczny wygląd, który trudno pomylić z innym. Podobnie sprawa ma się ze strefą audio. Na każdym kroku widoczne są nawiązania do kultury wschodu.

Ruszamy na podbój!

Jak większość z tytułów MMORPG tak i w tym posiadamy protagonistę, którego zadaniem jest wypełnianie różnorodnych zadań w świecie gry, a także jego rozwój i ulepszanie jego ekwipunku. Wszystkie te elementy zostały zaimplementowane w grze. Podczas kreacji naszego bohatera pierwszym zadaniem będzie wybór klasy jaką będziemy rozwijać. Każda ma swój unikalny styl i jest dopasowana do preferencji gracza oraz wyróżnia się innymi cechami i umiejętnościami.

Klasy postaci w Conquer Online

Dostępnych mamy sześć klas: Warrior, Archer, Trojan, Taoist, Ninja oraz Monk, czyli odpowiednio: Wojownik, Łucznik, Łotrzyk, Mag, Wojownik Ninja oraz Mnich. W dalszym etapem gry każda z klas może wybrać dodatkową osobną dodatkową osobną specjalizację. Standardowo naszego bohatera będziemy rozwijać poprzez zebrane doświadczenie w walkach oraz za wykonywanie różnego typu zadań zlecanych nam przez spotykanych NPC. Ważnym punktem jest oczywiście zbieranie i kolekcjonowanie coraz to lepszych przedmiotów, które ulepszają naszą postać. Gra posiada także mocno osadzone tryby społecznościowe, dzięki czemu wspólna rozgrywka ze znajomymi może sprawić, że będziemy odczuwać jeszcze większa frajdę z rozgrywki. Możemy tworzyć gildie, które będą zrzeszać graczy z całego świata i razem stawiać czoła przeciwnościom napotykanym w świecie gry. Możliwa jest także rywalizacja między graczami w trybie PvP.

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*