foe_and_pl_b1_480x320
Dark Era

Dark Era to utrzymana w ciekawej stylistyce darmowa gra MMO, która podejmuje trudny temat podróży w czasie. Gracze mają okazję wcielić się w podróżnika błądzącego po różnych wymiarach czasoprzestrzeni. Czy uda mu się powrócić do swojego świata?

Wciel się w potężnego bohatera

Dark Era to przedstawiciel klasycznych gier MMO. Oprócz podróżowania po wymiarach przyjdzie nam zatem stoczyć wiele śmiercionośnych pojedynków. A do tych możemy przystąpić jedną z trzech dostępnych klas postaci. Osoby lubiące rzucać się w wir walki powinny skłonić się ku Berserkerowi. To właśnie on stanowi główną siłę natarcia, polegając na swoich umiejętnościach walki wręcz. Jego siła jest tak potężna, że potrafi wbić przeciwnika w ziemię czy nawet wywołać małe trzęsienie.

mmo dark era

Kolejną klasą jest Asasyn. Ponad siłę przedkłada on zwinność i zręczność, pomocną w wymanewrowaniu przeciwnika i wbiciu mu sztyletu pod żebro. Gracze grający jako Asasyn mogą korzystać ze sztuki krycia się w cieniu, by atakować w najdogodniejszym dla siebie momencie.

Ostatnią z dostępnych postaci jest Wizard, czyli czarodziej. Jego główną siłą jest magia opierająca się na pięciu żywiołach. Walka w jego wykonaniu jest zatem nie tylko efektowna, ale również niezwykle satysfakcjonująca ze względu na różnorodność dostępnych czarów.

Każda z tych postaci reprezentuje odmienny styl gry, przez co gra się nimi zgoła inaczej. Rozwój bohatera polega na poznawaniu nowych umiejętności i zdobywaniu zaawansowanego ekwipunku. W pewnym momencie gry zdobyć można bestię, która będzie nam towarzyszyć i także zdobywać doświadczenie.

Siedem epok

Motywem przewodnim Dark Era jest podróżowanie w czasie. Twórcy przygotowali dla graczy aż siedem różnorodnych epok. Odwiedzimy między innymi starożytne Chiny, epokę Króla Artura, imperium Saladyna czy Juliusza Cezara. Będziemy mieli okazję spotkać Joannę d’Arc czy Robin Hooda. Przeniesiemy się także na Marsa, gdzie rządzi Kratos – człowiek, który stał się bogiem.

darkera mmmorpg

Różnorodność

Z racji występowania aż siedmiu epok, Dark Era jest niezwykle różnorodna. Każdy świat charakteryzuje się odmienną stylistyką i swoimi zasadami. Gracze oprócz wciągającego wątku fabularnego, mogą także wykonywać zadania poboczne, jak i aktywności dodatkowe. Wśród nich znajdziemy między innymi wyprawy w głąb jaskiń czy nawet uprawianie własnej farmy. Możliwe jest nawet wzięcie ślubu z innym graczem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*