foe_and_pl_b1_480x320
Runners and Riders

Runners and Riders to działająca w przeglądarce gra o wyścigach konnych. Gracz obejmuje kontrolę nad własną stajnią i próbuje przebić się na szczyt wyścigowych rankingów konnych. Na drodze do celu czeka go sporo trudnych wyborów.

Zarządzaj własną stajnią

Runners and Riders w całości skupia się na wyścigach konnych. Każdy element gry jest bezpośrednio z tym związany. Gracz zarządza własną stajnią, która początkowo nie jest ani znana, ani szanowana.

świat koni wyścigowych w runners and riders

Aby jednak to zmienić, należy podejmować odpowiednie decyzje. Gra oferuje możliwość zakupu lepszego ekwipunku, światowej klasy dżokejów czy trenerów. Nowe rozwiązania i technologie przyczynią się do jeszcze skuteczniejszego treningu, który może później zaowocować zwycięstwem w wyścigu i pokaźnym zastrzykiem gotówki.

Poznaj podstawy wyścigów konnych

Runners and Riders to gra przygotowana nie tylko dla miłośników koni. Twórcy zaimplementowali w grze prosty samouczek, który wyjaśnia wszystkie tajniki menedżerskie związane z prowadzeniem stadniny koni i tresurą własnego zwierza.

Rozgrywka w głównej mierze polega na odwiedzaniu kolejnych zawodów zlokalizowanych na całym globie. Specyfika poszczególnych kontynentów sprawia, że konia trzeba odpowiednio przygotować. Inne są bowiem wymagania w Europie, a inne w Azji czy Ameryce Północnej.

wyścig konny w darmowej grze o koniach

Każdy z odwiedzanych przez nas krajów posiada własne sekrety, które można zdobyć. Może to być intratny kontrakt oferujący atrakcyjną sumę pieniędzy lub nowy przepis do wykorzystania w stadninie.

Graj za darmo

Runners and Riders podejmuje niszowy temat i robi to bardzo dokładnie. Gra oferuje możliwość wcielenia się w zarządcę stadniny i jednocześnie trenera, który dba o swoje konie i pragnie piąć się po szczeblach kariery. A wszystko to w akompaniamencie przyjemnej grafiki wyświetlanej bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej i grać całkowicie za darmo, bez dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*