foe_and_pl_b1_480x320
Star Conflict

Jest to typowa gra gdzie prowadzimy statek kosmiczny. Bardzo dobry symulator kosmiczny pozwalający nam rozbudowywać swój pojazd i walczyć z wrogami. Wrogowie będą podzieleni na dwie grypy. Pierwsza grupa to inni gracze, a druga grupa to postaci stworzone przez komputer.

Rozrywka PvP i PvE

W grze bardzo rozbudowana jest rozrywka PvP i PvE. To pozwala każdemu graczowi wybrać sposób walki w grze. Jeśli ktoś nie lubi kontaktować się z innymi graczami to wybierać rozgrywki PvE i walczy z wrogiem sterowanym przez komputer. W przypadku chęci walki z innymi osobami grającymi w Star Conflict można wybrać opcje Pvp.
W grze przenosimy się daleko, daleko w przyszłość gdzie możemy wybrać odpowiedni dla nas statek kosmiczny i prowadzić do go zwycięstwa. Statek będzie można modyfikować, ulepszać i zmieniać jego wyposażenie, ale to będzie się działo z biegiem czasu, kiedy zdobędziemy więcej doświadczenia. Gra pod tym względem jest bardzo dobrze rozwinięta. Do wyboru mamy różnego rodzaju statki kosmiczne takie jak myśliwce czy ciężkie fregaty. Plusem jest rozmaitość ulepszeń naszych statków mamy kilkadziesiąt rodzajów działek laserowych, rakiet czy bomb. Można dzięki temu dopasować nasze uzbrojenie do danej misji i przejść ją zwycięsko.

Rozległy Świat w Star Conflict

Świat, w którym przyjdzie nam toczyć wojny jest podzielony na kilkadziesiąt sektorów. W tych sektorach znajdują się opuszczone stacje kosmiczne, pasy asteroidów czy inne miejsca gdzie toczyć się będą nasze miejsce. Za wygrane miejsce otrzymamy bardzo cenne doświadczenie i gotówkę. To oczywiście pozwoli na zakup potrzebnych ulepszeń do naszych latających maszyn.
Dla prawdziwych graczy przewidziano założenie własnej gildii, która będzie włączona do konkretnej korporacji. Dzięki temu będzie można stoczyć wiele walk z innymi graczami, czego efektem będzie całkowita dominacja w wybranym sektorze.

Gra jest przeznaczona dla fanów symulatorów kosmicznych połączonych z walkami. W tej grze nigdy nie będziemy się nudzić i zawsze znajdzie się jakaś misja, zadanie przygotowane do realizacji. Jest to idealna rozrywka na zimowe dni.

Graj za darmo

1 komentarz

  1. nie potrzebne jest instalowanie gry, gdy można grać w necie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*