foe_and_pl_b1_480x320
Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans to darmowa gra przeglądarkowa i mobilna, w której odkryjesz niebezpieczny świat Wikingów! Jeśli chcesz dołączyć do nieustraszonych, skandynawskich wojowników, koniecznie musisz zagrać. Grę stworzył zespół Plarium Global Ltd, twórcy takich hitów jak na przykład Soldiers Inc: Mobile Warfare.

Czym jest gra Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans to strategiczna, darmowa gra dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android i przeglądarki internetowe. To świetny tytuł dla kogoś, kto chciałby poprowadzić dzielnych wojowników do bitwy, podbić świat i udowodnić swoją potęgę graczom z całego świata.

Gra jest typową strategią z rzutem izometrycznym, co na pewno zadowoli fanów sprawdzonych rozwiązań. Tych jest w Vikings: War of Clans bardzo dużo. Sam gamepley jest bardzo prosty i znany z innych gier tego typu, takich jak chociażby Red Alert czy StarCraft. Tym razem jednak zamiast robotów, pokierujemy grupą dzielnych Wikingów. Do wyboru mamy też inne frakcje!

vikings war of clans - miasto

vikings war of clans – miasto

Na początku przyjdzie nam postawić swój własny zamek. Kluczem do zwycięstwa jest rozwijanie technologii i ulepszanie armii. Tylko tak będzie można pokonać wrogich sąsiadów i zdobyć ich ziemie.

Dlaczego warto zagrać w Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans to naprawdę świetny tytuł, w który warto zagrać, nawet jeśli nie jesteś fanem gier strategicznych. Na szczególną uwagę zasługuje kolorowa grafika i animacja postaci. Ta stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy bohaterowie poruszają się w bardzo płynnie, co daje wrażenie realistyczności, a nie często można się z tym spotkać w tym gatunku gier.

Vikings: War of Clans to tytuł właśnie dla Ciebie, jeżeli szukasz gry która:

  • Jest darmowa;
  • Ma naprawdę powalającą grafikę;
  • Daje możliwość tworzenia unikalnych pancerzy oraz uzbrojenia;
  • Jest w pełni po polsku;
  • Przeniesie Cię do świata Wikingów.

To doskonała gra fabularna, łącząca elementy strategiczne i RPG. Mimo, że gier tego typy na rynku jest bardzo wiele, to chyba żadna inna pozycja nie oddaje tak dobrze klimatu skandynawskich wojowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*