foe_and_pl_b1_480x320
Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans to darmowa gra przeglądarkowa i mobilna, w której odkryjesz niebezpieczny świat Wikingów! Jeśli chcesz dołączyć do nieustraszonych, skandynawskich wojowników, koniecznie musisz zagrać. Grę stworzył zespół Plarium Global Ltd, twórcy takich hitów jak na przykład Soldiers Inc: Mobile Warfare.

Czym jest gra Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans to strategiczna, darmowa gra dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android i przeglądarki internetowe. To świetny tytuł dla kogoś, kto chciałby poprowadzić dzielnych wojowników do bitwy, podbić świat i udowodnić swoją potęgę graczom z całego świata.

Gra jest typową strategią z rzutem izometrycznym, co na pewno zadowoli fanów sprawdzonych rozwiązań. Tych jest w Vikings: War of Clans bardzo dużo. Sam gamepley jest bardzo prosty i znany z innych gier tego typu, takich jak chociażby Red Alert czy StarCraft. Tym razem jednak zamiast robotów, pokierujemy grupą dzielnych Wikingów. Do wyboru mamy też inne frakcje!

vikings war of clans - miasto

vikings war of clans – miasto

Na początku przyjdzie nam postawić swój własny zamek. Kluczem do zwycięstwa jest rozwijanie technologii i ulepszanie armii. Tylko tak będzie można pokonać wrogich sąsiadów i zdobyć ich ziemie.

Dlaczego warto zagrać w Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans to naprawdę świetny tytuł, w który warto zagrać, nawet jeśli nie jesteś fanem gier strategicznych. Na szczególną uwagę zasługuje kolorowa grafika i animacja postaci. Ta stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy bohaterowie poruszają się w bardzo płynnie, co daje wrażenie realistyczności, a nie często można się z tym spotkać w tym gatunku gier.

Vikings: War of Clans to tytuł właśnie dla Ciebie, jeżeli szukasz gry która:

  • Jest darmowa;
  • Ma naprawdę powalającą grafikę;
  • Daje możliwość tworzenia unikalnych pancerzy oraz uzbrojenia;
  • Jest w pełni po polsku;
  • Przeniesie Cię do świata Wikingów.

To doskonała gra fabularna, łącząca elementy strategiczne i RPG. Mimo, że gier tego typy na rynku jest bardzo wiele, to chyba żadna inna pozycja nie oddaje tak dobrze klimatu skandynawskich wojowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*