foe_and_pl_b1_480x320

RuneScape znowu czaruje promocjami!

RuneScape znowu czaruje promocjami!

RuneScape znowu czaruje promocjami!

Co dostajemy tym razem? 30% zniżki na subskrypcję, ekskluzywny strój dla postaci, wstęp do turnieju „Deadman” w nadchodzącym sezonie i wiele innych.

Pośród wyróżnionych korzyści znajdują się także zniżki na subskrypcję i ekskluzywne premie dostępne tak dla graczy klasycznego, hardcorowego Old School RuneScape, jak i współczesnej wersji gry. Premier Club pomoże społeczności graczy – tak starym wygom, jak i nowicjuszom – przygotować się na pełen emocji rok 2017, w którym w świecie RuneScape pojawią się trzy niosące nowe przygody dodatki, a także nowy, dynamiczny system zmieniającej się pogody.

Ale uwaga! Należy się pośpieszyć. Zakupu można dokonać od dziś do 5 lutego 2017. Trzy dostępne progi – Brązowy, Srebrny i Złoty – zawierają również dostęp do zawartości w edycji limitowanej. Gracze, którzy zdecydują się na zakup członkostwa w wersji Złotej, otrzymają unikalny strój dla postaci, 30% zniżki na subskrypcję RuneScape i Old School RuneScape, dostęp do zbliżającej się edycji turnieju Deadman, lojalnościową premię punktową i dużo więcej.

mmorank.pl

Dodano:

11/29/2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*