foe_and_pl_b1_480x320
ELOA

Elite Lord of Alliance (ELOA) to koreańska gra MMO, która największy nacisk stawia na żywiołowe walki pomiędzy graczami, a nawet całymi gildiami. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie NpicSoft.

ELOA to przedstawiciel koreańskiego nurtu gier MMORPG, w których na ekranie dzieje się naprawdę sporo, a gracze muszą się wykazać nie tylko pomyślunkiem, ale również odpowiednim refleksem.

W przypadku Lord of Alliance twórcy postawili na kilka interesujących rozwiązań. Pierwszym z nich jest sterowanie. Gracze mogą kontrolować swoją postać zarówno za pomocą klawiatury i myszki, jak i samej klawiatury. Wprowadza to zupełnie nowe możliwości do skostniałego gatunku i pozwala dostosować gameplay do własnych upodobań.

Wypożycz sobie postać

Drugą unikalną nowością jest system wypożyczania postaci. Nowi gracze mogą poprosić zaawansowanych użytkowników o użyczenie im postaci. Dostępny jest nawet specjalny sklep, za pomocą którego gracze mogą wypożyczać swoich bohaterów za pieniądze. W ramach transakcji wypożyczający może korzystać z całego ekwipunku i zestawu umiejętności, bez żadnych ograniczeń.

W Elite Lord of Alliance rozwój kontrolowanej postaci nie jest w żaden sposób ograniczony. Gracze mogą dowolnie wybierać płeć, rasę oraz klasę swojego bohatera. W trakcie przygody korzystać można z aż trzech wcześniej przygotowanych zestawów uzbrojenia i umiejętności. Dzięki temu każdą klasą postaci można walczyć na trzy różne sposoby niemal jednocześnie.

Nowe umiejętności nabywa się podczas zdobywania doświadczenia. Te ostatnie jest nam przyznawane za wypełnianie zadań, zabijanie przeciwników czy chociażby odkrywanie nowych terenów i zamieszkujących je dzikich gatunków.

Zanurz się w pięknym świecie

ELOA to gra MMO osadzona w typowym, azjatyckim świecie fantasy. Znajdziemy w nim czekające na odkrycie. różnorodne, mocno nasycone barwami tereny. Wszystko to w specyficznej, radosnej oprawie graficznej, charakterystycznej dla gier pochodzących z Korei Południowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*