foe_and_pl_b1_480x320
Star Stable

Star Stable to gra jeździecka, osadzona w pełnoprawnym i bajecznym świecie 3D. W tym tytule przyjdzie nam hodować i dbać o naszych czworonożnych przyjaciół – konie! Przy okazji, odkryjemy piękną i tajemniczą wyspę Jorvik! Marzysz o wygrywaniu wyścigów? Pragniesz mieć najładniejszego konia w okolic? Star Stable to darmowa gra przeglądarkowa, która już na samym wstępie zachęca kolorową i szczegółową grafiką. Dzięki temu, otaczający nas świat oraz nasi podopieczni – konie, prezentują się naprawdę fenomenalnie! Doskonała grafika i przyjemna rozgrywka na długie godziny. Czy można chcieć czegoś więcej? Zapraszamy do świata pełnego magii – wyspę Jorvik.

Wybierasz swojego konia i rzuć się w wir przygody!

Na Jorvik sporo się dzieje! A Ty, jako gracz, znajdujesz się w samym centrum przygody. Nie daj się zwieść pozorom, wyspa tylko na pozór przypomina raj. Naprawdę jest miejscem tajemniczym i areną zmagań końskich wyścigów. W konsekwencji będziesz musiał:

  • dbać o swoje zwierzaki;
  • trenować i przygotowywać je do wyścigów;
  • rywalizować z najlepszymi graczami i tytuł mistrza wyspy;
  • nawiązywać kontakty z innymi graczami.

Wszystko to to wspaniała i wciągająca zabawa! Nie jest to jednak proste. Rozpocznij swoją przygodę! Star Stable pozwoli Ci na zdobywanie punktów doświadczenia i rozwijanie swojego rumaka oraz stadniny. Dzięki temu będziesz wygrywał coraz to bardziej wymagające wyścigi. W miarę postępów w grze, zostaną odblokowane dla Ciebie nowe elementy wyposażenia oraz nowe rasy koni.

darmowa gra o koniach

Star Stable stawia na rozgrywkę wieloosobową!

Star Sable to nie jest wcale prosta gra. Każda trasa ma multum skrótów i bocznych zjazdów. Trzeba się nieźle nagimnastykować, aby je odnaleźć. Są też inne sposoby na to, aby zyskać przewagę nad swoimi rywalami. Co to za sposoby? Aby je odkryć, będziecie już musieli sami zagrać w tę grę.
Liczne wyścigi i turnieje to świetna okazja do tego, aby poznać nowych ludzi. I właśnie na tym opiera się Star Stable – to największy plus tego tytułu. To świetna, wieloosobowa gra przeglądarkowa, która jest dostępna całkowicie za darmo. Warto zalogować się do gry i samemu przekonać się, co oferuje zaczarowana wyspa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*